Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

demogorgon

Rozwiązany: Mass Effect - 40 sekundowa jazda pod koniec gry

Polecane posty

Witam.

Potrzebuję jakichś porad do przechodzenia tego kawałka na końcu Illos gdzie mamy 40 sek na zjechanie z rampy i dojechanie do portalu.

Mój problem polega na tym że mam słaby komputer. Gram na minimalnych detalach i do tej pory było znośnie, ale ten kawałek mnie dobija. Pojazd jedzie dość powoli, ale zegarek odmierza czas w normalnym tempie. Mimo różnych trików ciągle brakuje mi około 2 sekundy.

Po co ten temat... potrzebuję jakichś porad, które mogłyby mi dać te 2 sekundy. nie wiem... może ktoś wypatrzył z której strony rampy warto skakać żeby pojazd zachował prędkość na pagórkach...

Czego już próbowałem:

1. Zasuwać prosto przed siebie i nie przejmować się gethami. (fazowanie gry sprawiło, że dotarłem ledwie do tej rzeczki

2. Na jednym forum wyczytałem żeby ustawić kamerę tak, że widać tylko podwozie wtedy komputer ma mniej do obliczania i nie fazuje tak. (Faktycznie dojechałem w ten sposób dalej, ale spadając z rampy tarcze mi spadły poniżej połowy i geth mnie rozwalili)

3. Użyć kodu teleport, potem SpawnVehicle i przejechać przez portal (kod SpawnVehicle nie działa, a w pojeździe teleportować się nie da).

4. Podczas kombinowania z kodami udało mi się nawet jakimś cudem sprawić że geth przestali mnie zauważać tak więc mam jednego sejwa bez przeciwników... ale nadal czas mi się kończy przed portalem.

Ktoś ma jakieś pomysły? Genialne strategie, trainer zatrzymujący czas... cokolwiek? Może poza "Kup sobie lepszy komputer" bo to nie wchodzi w grę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jade "na kreche" i sie udaje. Jak Ci tarcze spadają to se je napraw :P, chyba że nie masz "apteczek" i nie pamiętam czy da sie ich używać w biegu. Może jeszcze na ten kawałek zmniejsz rozdzielczość na maxa (o ile już tego nie zrobiłeś :P).Co do kodów może spróbuj latania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jade "na kreche" i sie udaje. Jak Ci tarcze spadają to se je napraw :P, chyba że nie masz "apteczek" i nie pamiętam czy da sie ich używać w biegu.

Naprawianie Mako powoduje jego całkowity paraliż na kilka sekund tak więc ten sposób nie zadziała :P

PS Udało mi się. Zamiast tak jak radzą patrzeć na spód Mako (żeby niby komputer nie męczył się obliczeniami), ustawiłem kamerę od góry, tak żeby nie widzieć portalu (spowalnia słabe kompy :P) a jednocześnie mniej więcej widzieć gdzie jadę.

Wybicie się tuż przed zjazdem z rampy faktycznie było kluczowe. Już za 3 podejściem mi się udało w ten sposób :)

Dziękuję. Temat można zamknąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...