Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mugger

Bootmgr skompresowany. Problem z wgraniem dodatkowego os.

Polecane posty

Witam.

Mam problem który zafundowałem sobie przez niewiedzę. Otóż, skompresowałem partycję systemową dysku twardego by zrobić więcej miejsca na pliki systemowe i ogólny porządek na komputerze. Po kompresji, na drugi dzień, gdy włączyłem komputer, wtedy gdy powinien się ładować system, pokazał mi się komunikat brzmiący: ' Bootmgr is compressed. Press Ctrl + Alt + Delete to restart."

Mam drugi system wgrany na drugi dysk, jest to windows XP (na tamtym jest Windows 7 Ultimate 64-bit) , ale nawet po załadowaniu systemu nie działa ani klawiatura, ani myszka.

Dodam, że próbowałem już opcji z trybem awaryjnym, ale nie działa. Zamiast możliwości wyboru trybu, wyświetla się możliwość wyboru dysku do załadowania systemu. Mam płytę główną Asus P5-7 (ta na której można załadować i5).

Pomocy!

Pozdrawiam

Mugger

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pomysłu jak to naprawić, więc proponuję zgrać istotne dane i sformatować dysk. Od instalacji tego drugiego systemu zmieniła się jakoś konfiguracja sprzętowa kompa? Sprawdź, czy w trybie awaryjnym też nie wykrywa klawiatury i myszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...