Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darkman

Guilty Gear: Isuka

Polecane posty

Mam problem z GG z ostatniego cda . GRa jest spakowana winrarem

przy tzw. instalacji wyskakują na dwóch plikach błedy crc i nie rozpakowywuje ich. Gra nie chce potem działać iz wiesza się po uruchomieniu. Miał ktoś podobny problem . Za wszelką pomoc z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest proste (gorzej z odpowiedzią):

Jak należy zrobić, aby grać na 200 w arcade. Leopoldon to wredna psopodobna maszkara, więc muszę ją chlastać z pomocą brata. Nasz tandem Venom i Ky/Sol bije go bez większych problemów, ale tutaj nagle wyskakuje ENDING. Leopoldon to najochydniejsza maszkara jaką kiedykolwiek widziałem i CHCĘ NIĄ GRAĆ. W związku z tym proszę o szczegółową instrukcję, jak mam dojść dotego 200 poziomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobij go i będziesz miał koniec gry. Wtedy wejdź do opcji i możesz zamienić poziom surrivala od jakiego startujesz. W moim przypadku to jest 1,50 i 100. Więcej będzie jak rozwale na 149 poziomie leopaldona pewnie. Aby go odblokowac nalezy go rozwalic na 200 poziomie surrivala.

A mam pytanie, da sie grac komfortowo we dwóch na klawiaturze w arcade razem czy lepiej pada dokupic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj konfig kompa, może to coś pomorze.

Ja bym spróbował od zainstalowania winrara jeszcze raz, albo od próby rozpakowania GG innym programem np. Total Commanderem, albo WinZipem.

Konfig mam taki:

P4 2.4 GHz

GF 6600GT

1024 MB RAM

200GB SAMSUNG

A winrara mam w wersji 3.50 instalowany bodajże 3 dni temu

Przepakowanie archiwum też nic nie pomogło. Jak ktoś wysłałby mi swoje pliki gamedatacd05 gamedatacd06 to byłbym wdzięczny. mail to darkman1515@o2.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sposób, aby RK II FAKTORY zrobić RK II wszystkie statystyki na 100 %. Niby to 96% wystarczy, ale jak na człowieka (niestety) przystało chcę RK II podkręcić we wszystkim na maxa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cię dobrze zrozumiałem, to cierpisz na posuchę bo gry nie masz 8) .

Dr SR radzi ci wziąć pigułkę w postaci najnowszego CDA. Gwarantuję, że okres twojej posuchy dobiegnie końca :twisted: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUdzie zlitujcie się też chciałbym sobie pograć a nie mogę. Niech ktoś mi wyśle te pliki pliizzzz :cry:

Heh chętnie bym ci wysłał te pliki, ale one zajmują PO SPAKOWANIU około 70 mega... A ja mam tylko 256 łacze :roll: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Chciałbym sobie zagrać z moim bratem w Guilty Gear na dwie osoby. Jedna osoba na klaiwaturze, dryga napadzie (Saitek P880) tylko nie umiem dobrze skonfiguraowć sterowania. :? Wygląda to tak, że grając na psdzie steruję dwiema postaciami. Próbowałeś jużóżnych konfiguracji. Prosze o pomoc. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Chciałbym sobie zagrać z moim bratem w Guilty Gear na dwie osoby. Jedna osoba na klaiwaturze, dryga napadzie (Saitek P880) tylko nie umiem dobrze skonfiguraowć sterowania. :? Wygląda to tak, że grając na psdzie steruję dwiema postaciami. Próbowałeś jużóżnych konfiguracji. Prosze o pomoc. :]

A odznaczałeś opcję, że on gra padem, a ty klawikordem? Tam w confingu trzeba zaznaczyć, że np player 1 gra na padie, a player 2 na klawiszach... Albo zainstaluj jeszcze raz pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Pytanie - czy to jes normalne, ze po walce mojej postaci wraca taka mala ilosc zywotnosci? :) Aktualnie dochodze do 23/25 levelu i na walce ja vs dwoch gosci (ktorzy do tego maja soul'a jednego) wymiekam ;-)

Jezeli to normalne - to jak Wy to robicie, ze dochodzicie do 100 levelu? :)

dzieki,

Leszek

PS.

Ok, dotarlem do poziomu 55, kontunuujac co walke (bo przegrywam kazdy pojedynek 2 na jednego). Czy to normalne? :) (znaczy ze trzeba non stop continue ogladac ;-) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wywaliłem grę z dysku.Pograłem w nia chyba ze trzy minuty :P Jakoś mi nie przypadła dogustu.Nie to żebym nie lubił bijatyk.Poprostu jest jakaś taka słaba.Walki nudne.najgorsze są jednak tła zlewające się z postaciami.Strasznie kolorowe to otoczenie przez co ciężko się skupić na postaciach.

Za to Splinter Cell jest świetny. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...