Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Poprawiony layout CDA

Polecane posty

To ja się pobawię w szczegóły :P

Spis treści - tutaj zmiany na plus - teraz jest przejrzyściej, łatwiej się połapać. I zwiększony font też mi odpowiada :) A podział na Gramy i Nie tylko gramy - dobry pomysł. I chyba dobrzeże zniknęły opisy gier stamtąd - nie wiem dlaczego, ale mnie to cieszy :)

Napis "Pełna wersja" (xD) - ja jednak wolałem tamten z płytką :) Po prostu od razu kojarzył się z pełniaczkiem.

Pasek nad niusami - Teraz jest zdecydowanie ładniejszy :) I te paski, które także się zmieniły (m. in. nad GW) - zmiany na plus.

Zmiana tła napisu "W produkcji" itd. - Jest lepiej - bo lepiej widać i wogle :)

Zmiejszenie fontu z ksywką autora tekstu i opisikiem - Tamten większy zdecydowanie lepiej mi leżał - może by tak powrócił tamten, ale z tłem z tego nowego? :)

Zmiana napisu DVD/CD, oznaczającego program w wersji demonstracyjnej, znajdujący się nad recenzją - i tutaj wole ten nowy - bo tamten mi się kojarzy z pełną wersją.

Zmiany w ocenie (nooo, wiadomo o co chodzi) - Bardzo dobrze, że zniknął stamtąd "Werdykt". Po prostu nijak sie miał do treści... Podsumowanie o wiele lepiej pasuje. A zmiana tła - Wolałem jednak tamto :)Było prostsze, ale czytelniejsze. To jest takie strasznie ubajerzowane - wg mnie :) ( a tak na czepialskiego - dlaczego zmienono tylko tło oceny o podsumowania, a tego tęczowego paska nie? :twisted: )

Zmiana laya w Na Luzie - w zasadzie ta zmiana nie robi różnicy :) Zresztą - kto patrzy na tło w tamtym dziale? :P

NDSN - Teraz jest ładniej, ale chyba tamten lay bardziej mi pasował do tematu.

Zmiana layoutu w Sprzęcie - Sama otoczka, tła - bardzo dobre. Nie pasuje mi tylko ramka - jest strasznie jasna, i niewidoczna.

No, to tyle :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło to pismu na dobre - może to tylko złudzenie, ale zmniejszenie nagłówka, podpisu redaktora i fontów pozwoliło na zwiększenie powierzchni samej recenzji czyt. więcej tekstu tudzież obrazków. A to jest zawsze mile widziane jak można więcej poczytać :) No i rozróżnienie kolorami działów w pasku z tytułem gry (środek strony, krawędź kartki) - wygodne, od razu widać, gdzie zaczynają się recenzje (i gdzie jest jakaś reklama, ale to się wytnie ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Layout jest ok,zmnmiejszono w końcu te tabelki nad recenzjami,upiększono też ramkę z oceną...W dziale"sprzęt" również się polepszyło.Tylko jedna rzecz mnie denerwuje-kto zaliczyl AR do "nie tylko gramy"?Głupio trochę to wygląda :?

CDA dzieli sie obecnie na 2 czesci: scisle o grach (Gramy: dema, newsy, zapowiedzi, itd. id) i nie 9tylko) o grach. Gdzie bardziej w tym momencie pasuje AR? W kocu w listach nie tylko o grach jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUż co rawda napiasłem co myślę ale niezaszkodzi powtórzyć. Zmiany bardzo subtelne IMo - ot tu inna czcionka tam podlew czy kolorystyka (te ukośne paseczki).W sumie jednak całość wygląda składniej, ładniej i harmoniczniej - zapewne przez powtarzalonośc motywów graficznych. Jak już mówiełe wiele razy nie wiem ile płacicie DTPowcom, ale to i tak za mało :) Może odrobinę zwiększyłbym czcionkę w nagłówku tam gdzie wymienia się autora recencji. Zawsze zwracam na to uwagę zaraz po tytule i tak trochę przy małe jak dala mnie :) - ale mówię naprawde niewiele.

Spis terści fajnie podzielony na gramy, nie tylko gramy - czegoś mi jeszcze brakuje tam. Na razie jeszcze nie wiem dokładnie czego :? Może przydałoby się tak jak w poprzednim tylko, że teraz na górze obrazek z gry/gier wysoko ocenionych (znaczek jakości) Czy też zwrócenie uwagi na inne warte przeczytana rzeczy - takie swoiste redakcja poleca. Teksty których nieprzeczytane byłoby profanacją numeru :)

Klasycznie nadal nie podobają mi się zapowiedzi (szorty w szczególności - w zasadzie nieczym się nie różnią od zwykłych to po co na nieten pasek, który się niewygodnie czyta zwłaszcza jak przechodzi ze strony na stronę).

No i zostały tipsy które w takiej formie uważam za marnotrawstwo miejsca - lepeiej to wrzucić na Covera) Skoro tak uparcie się ich trzymacie to może choć zmienić formę. Nie na zasadzie "jak zrobić god mode czy mieć dużo kasy" ale podawać takie growe ciekawostki - tajnie, nieudokumentowane sztuczki czy poziomy, eastery, opisy ciekawych sztuczek o których sami twórcy nie maja pojęcia że są możliwe itp. Niby to samo co tipsy w sumie ale nie do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w CDA są w zasadzie kosmetyczne, na pierwszy rzut oka ich nie widać ;). Ale jeżeli się przyjrzymy, to zauważymy zmiany wielkości fontów, podlewy, tabelka z oceną. No i co mogę powiedzieć o tych zmianach? Wszystkie pozytywne, CDA wygląda jeszcze nowocześniej ;). Gratuluję, ale jednocześnie proszę o dalsze zmiany na lepsze ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA dzieli sie obecnie na 2 czesci: scisle o grach (Gramy: dema, newsy, zapowiedzi, itd. id) i nie 9tylko) o grach. Gdzie bardziej w tym momencie pasuje AR? W kocu w listach nie tylko o grach jest...

Tak,wiem,ale zapomniałęm dodać,że w ogóle nie przypadł mi do gustu ten podział na 2 części...ale jak się nie patrzy w górny rób to tak nie przeszkadza^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany raczej kosmetyczne, niż rewolucyjne. I są one na plus. :) Odświeżenie layautu zawsze popłaca. Jedyne do czego musze się przyczepić to dział sprzętowy. Całkiem nieźle wyglądają zdjęcia sprzętu na pomarańczowym tle. Tylko te one są przeważnie kwadratowe (te tła). Myśle że zdjęcia sprzętu lepiej by wyglądały na bardziej nierugularnych kształtach tła. :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany raczej kosmetyczne, niż rewolucyjne. I są one na plus. :) Odświeżenie layautu zawsze popłaca. Jedyne do czego musze się przyczepić to dział sprzętowy. Całkiem nieźle wyglądają zdjęcia sprzętu na pomarańczowym tle. Tylko te one są przeważnie kwadratowe (te tła). Myśle że zdjęcia sprzętu lepiej by wyglądały na bardziej nierugularnych kształtach tła. :-k

Spoko, bedziemy to szlifowac, nigdy nie ma tak, ze od poczatku wszystko gra jak powinno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniuks

hehe

ciekawe zajecie....

nowy wyglad cda wprowadzil niewielkie zmiany ale jednak wyglada tak jakos bardziej nowoczesnie.... duzy +

ale 4 rowery na jednej stronie w pismie o grach to przesada....

No a to daje aż 8 pedałów - normalnie obraza moralności, słoma, komora i bałagan w jednym :P - RoZy

:D - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba nowy layout :P .

Tzn. jest bardziej czytelnie, ładniej, schludniej, ale pozostaje jeszcze kwestia przyzwyczajenia. Nie lubię zmian, ponieważ długo muszę się "przestawiać".

Mimo to, new wygląd stoi na wysokim poziomie, włożono w niego dużo pracy. Coś tam porawiono, tam zwiększono tam zmniejszono. Jak to mówią, "diabeł tkwi w szczegółach". Myślę, że za jakieś 2 miechy w pełni przyswoję sobie zmiany i będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dzięki tym zmianom CDA stał się bardziej nowoczesny. Europejski? Wrażenie takie samo, jak po zmianie layoutu AR w każdym razie. I zdecydowanie pozytywne, zwłaszcza kolorystyczny lifting "ramki" (z plusami i minusami, oceną itd.) Pasik z tytułem tekstu i autorem są (jakby) bardziej czytelne. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy layout jest bardzo przyjemny dla oka - jak większość zmian w CDA, ta również jest zmianą na lepsze. Delikatniejsze przejścia między kolorami, ciekawie wyglądająca okładka numeru rocznicowego... Do tego jeden z największych plusów nowego wyglądu: stopki - moim skromnym zdaniem, znacznie ładniejsze od poprzednich.

Co tu dużo gadać, idziecie w dobrym kierunku, a DTP po raz kolejny odwaliło kawał solidnej roboty. Tak trzymać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze i ja sie podziele swoja opinia. Pierwsze co mi sie rzucilo w oczy to zmiana tabelki z ocena, jest teraz bardziej wyrazna i czytelna.Werdykt mi sie lepszy wydawal, ale podsumowanie tez jest OK. Nie wiem po co napis Ocena przy ocenie. Chyba mozna na to wpasc bez instrukcji, a tylko na sile miejsce jest zawalane. Pasek z kolorkiem u gory to niezly pomysl, tylko reklamy psuja ogolny wyglad tego troche. Oznaczenia stron tez na + wyszly . Boczne paski z tytulem gry tez odeszly od tej czerwieni na rzecz metalu i tez chyba dobrze, bo ten czerwony to chyba tylko loga sie imal. Paski poprzeczne doszly do ramki przy temacie numeru ale to wiekszego znaczenia nie ma. Zmianan na minus to menu. Ostatnimi czasy menu przywodzilo wspomnienia ze starych CDA, a teraz jak sie wywalilo hity numeru to tak jakosduzo miejsca niezagospodarowanego. No i w sprzecie tez sie layout zmienil, ale to sie moze w odpowiednim topicu dopisze.

No i nowa reklama NECa robi wrazenie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...