Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BieberMan

Przelew gotówkowy na PayPal

Polecane posty

:wacko: Cześć, mam problem i to nielichy [licho przy tym to pikuś... eee, znaczy się PAN Pikuś... więc licho zmiękło i sobie poszło (zapewne szukać jedynego sposobu ratunku - viagry)]. Otóż chcę sobie kupić Minecraft'a. W tym celu założyłem konto na PayPal'u. Nie będę wszystkiego tu opisywał, tylko napiszę, iż (z powodu mego napaleństwa; chciałem coś już robić w sprawie przelewu - za szybko się do tego brałem) najpierw wszedłem w "Dodaj środki" -> "Przelew błyskawiczny", poklikałem i wysłali mi kod odbiorcy, tytuł przelewu, itp. Jako, że w tych sprawach jestem nowy, to zrobiłem taką właśnie głupią rzecz. Dlaczego głupia?!!! Ano, nie mam rachunku bankowego, no i zrobiłem w banku przelew gotówkowy na PayPal, wpisując dane do przelewu błyskawicznego!!!! A trzeba było wpisać kod i ID przelewu, które się pojawiają w "Dodaj środki" na dole lub obok!!!! Tak więc zrobiłem przelew gotówkowo-błyskawiczny, i nie wiem, czy będę miał te pieniądze!!! Czy kod z przelewu bł. wpisany zamiast kodu do przelewu kasą ma wpływ?? Jak to się skończy??? Dodam, iż dałem te same pieniądze jakie ustaliłem w przelewie bł. Piszę o tym, bo po zrobieniu przelewu bł. w PKO BP (wczoraj), do dziś nie ma kasy na koncie!!!! Czy oni tak długo to realizują, or what??? Eeech, panikuję.... :wacko:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...