Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ladache

Rozwiązany: Blueconnect - Oszustwo Ery

Polecane posty

Era z Blueconnectem to złodziejstwo - ERA TO ZŁODZIEJE - inaczej tego nie da się opisać. Do zakończenia umowy pozostaje mi jeszcze kilka miesięcy, ale już nie daje rady... W cywilizowanym kraju internet za 75 zł z transferem 2GB (umowa podpisana w 2009r.) - NO PRZECIEŻ TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI. Era oszukuje na: 1. transferach mniej więcej 300MB. 2. Prędkości, mam najlepszy zasięg w transmisji EDGE, a przez większość czasu korzystania z internetu prędkość wynosi ok. 25 kb. - TO NIE SĄ ŻARTY. Niby się tłumaczą, że dużo osób korzysta, wiec to zwalnia - no ale ja chyba du [ciach] nie płacę 75 zł za to ile osób korzysta z usługi, co mnie to interesuje, niech modernizują sieć. 3. Na urządzeniach - sprzedają wadliwe modemy, które niekiedy co parę minut się zawieszają. 4. Na sms-ach - gdy wysyłam sms premium na rachunku zawsze przychodzi podwójna płata. Nie tylko ja, ale część użytkowników "usługi" bleconnect płacimy Erze co miesiąc HARACZ za usługi, których nie ma. TAK SIĘ DZIEJE W EUROPEJSKIM PAŃSTWIE. Na rynku jest tyle firm oferujących mobilny dostęp do internetu, na prawdę jest w czym wybierać, a ERĘ Z CAŁEGO SERCA RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA I NIE NABIERAĆ SIĘ NA ICH KOMBINOWANE OFERTY. To nie jest tylko moja opinia, proszę wpisać w google "era, bluceonnect oszukuje, wielkie oszustwo... Mam nadzieję, że jakoś dotrwam do końca umowy.

Zaletynie ma

Wady1. oszukiwanie na transferach 2. Oszukiwanie na prędkości 3. wadliwe modemy, co chwila się zawieszają 4. oszukiwanie na sms-ach, podwójne naliczane sms-ów premium.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w tym dziale to raz. Dwa, na forum nie stosujemy przekleństw nawet w formie wykropkowanej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2009 roku takie ceny miał prawie każdy operator. Technologia EDGE przy pełnym zasięgu oferuje prędkość pobierania danych na poziomie maksymalnie 250 Kb\s co daje prędkość pobierania około 30 KB\s. Wszystko jest w porządku. Wadliwy modem możesz oddać na gwarancję. Jeżeli nie zadowalają cię ich usługi i są niezgodne z tym, co jest w regulaminie, który podpisywałeś to masz prawo zerwać umowę przed czasem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że jesteś pracownikiem ery. O jaki świat jest prosty w obsłudze - oczywiście wszystko, co napisałeś to bzdury. Nie ustosunkowałeś się do całego tekstu. Prawda jest taka, jaka ci się wyświetli po wpisaniu w google np. "era oszukuje". Chcesz walczyć na argumenty z tysiącami niezadowolonych klientów Ery? życzę powodzenia :-/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Nie jestem pracownikiem Ery. Wszystko co podałem to fakty związane z każdym operatorem internetowym. Po prostu oczekujesz od technologii EDGE więcej, niż ona sama oferuje. Napisałem bzdury ? Wszystko ma poparcie zarówno z poziomu technologii (to co napisałem o EDGE), statystyczno-ekonomicznego (średnie ceny internetu bezprzewodowego w 2009 r.) jak i prawnego (paragrafy na niezgodność usług z podpisanym regulaminem i wadliwy sprzęt).

Prawda jest taka, jaka ci się wyświetli po wpisaniu w google np. "era oszukuje".

A ja powiem ci, że prawda jest taka, iż jak wpiszesz w Google np. "plus oszukuje", "play oszukuje", "orange oszukuje" otrzymasz takie same wyniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i co ? należy przyjąć to do wiadomości i traktować to jako normę? Ja korzystam z usług Ery i Plusa i wnioskuje, że plus zawsze, gdy coś działa nie tak to stara się zreflektować, a Era? hm... W bluconnect to norma. Ostatnio system Ery blokował mi sms-y przychodzące (w tym kody sms premium) i po mojej interwencji wszystko sms-y zaczely do mnie docierać, ale Era przysłała mi sms, w którym mnie poinformowała, że żadnej usterki nie było...

Nawet wychodząc z założenia, że wszystkie firmy telekom. oszukują, to i tak ERA NAJWIĘCEJ OSZUKUJE I NA USŁUGI eRY JEST NAJWIĘCEJ SKARG I SOKARŻEŃ O ZŁODZIEJSTWO - podobno jakaś firma ma przejąc Erę, którą chyba szlag trafia, więc może jakość usług się poprawi.

A do tego "experta" pracownika Ery, który ma za zadanie wmonitorować neta i wybielać Erę inforuję iż inni operatorzy niesprzedają wadliwych modemów, nie oszukują na transferach i nie naliczają podwójnych stawek za sms-y premium - tak jak Era. Ponadto wiem od znajomych, że w takich samych sytuacjach jak ja tj. jesli zasieg jest pełen w EDGE, to predkość jest przynajmniej 100kb/s - to jest norma! W przypadku Ery normą jest predkość 15kb/s, więc o co chodzi? Ano o to, że Era ze złodziejskich funduszy nie modernizuje infrastruktury - Inni operatorzy, gdy pojawia się problem prędkośći, to refleksyjnie reagują, zgłaszają sprawę do działu technicznego i jeszcze tego samego dnia wszystko wraca do normy. W przypadku Ery jest inaczej niby konsultanci przyjmują zgloszenia, ale Era ma swoich klientów w dupie, więc [beeep] to daje. Klienci Ery (w opozycji do innych operatorów0 są dzieleni naleprzych i gorszych (zapewne kryterium jest ze względu na to czy jestes z miasta czy wsiokiem, lub w zaleznosci czy masz najtanszy abonament, czy najdroższy) W przypadku Ery wydać wyraznie dzielenie klientów na uprzywilejowanych i na pleps.

A koledze obeznanemu w technicznych sprawach sugeruje pracę w Erze, w dziale technicznym, a nie w dziale monitorowania internetu i wybielania Ery , której praktyki mają charakter złodziejski. Ja co miesiąc płacę KASĘ ZA USŁUGĘ, KTÓREJ NIE MA! bo 15kb przy pełnym zasiegu EDGE (szybki internet - EDGE to jest technologia, a nie powód do usprawiedliwiania się) nie to jest [beeep] warte - ERA z blueconnectem śćiąga co miesiąc haracz! Niech wezmą cześć wyłudzonych pieniędzy i zainwestują sieć lub dział techniczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Na początku też nie byłem zadowolony z modemu ery (taki biało-niebieski huaweii) a było to ok. 3 lata temu. 40 zł i 1gb limit transferu? ocb? Ale potem dzięki punktom zwiększyłem sobie limit do 4gb, a teraz przy przedłużaniu umowy dostałem jeszcze 1gb i ciekawy modem (czarny huaweii, wpinany kabelkiem do kompa, można się z nim łączyć pięcioma urządzeniami na raz).Ping w BO na amerykańskim serwerze mam ~~70, więc całkiem możliwy. Aha, transfer przy ściąganiu mam ~~350kiloBITÓW/sec (nie pamiętam jak to się skrótowo zapisuje)

Wszystkie rachunki przychodzą w miarę normalnie.

Pewnie zaraz nazwiecie mnie jakimś obrońcą Ery. Nie! Jestem wobec niej naturalny.

Dziękuję za uwagę

Pozdrawiam

Daniel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wychodząc z założenia, że wszystkie firmy telekom. oszukują, to i tak ERA NAJWIĘCEJ OSZUKUJE I NA USŁUGI eRY JEST NAJWIĘCEJ SKARG I SOKARŻEŃ O ZŁODZIEJSTWO

Chętnie obejrzę dane statystyczne.

A do tego "experta" pracownika Ery, który ma za zadanie wmonitorować neta i wybielać Erę inforuję iż inni operatorzy niesprzedają wadliwych modemów, nie oszukują na transferach i nie naliczają podwójnych stawek za sms-y premium - tak jak Era.

Proszę o udowodnienie mi, że jestem pracownikiem Ery.

Ponadto wiem od znajomych, że w takich samych sytuacjach jak ja tj. jesli zasieg jest pełen w EDGE, to predkość jest przynajmniej 100kb/s - to jest norma! W przypadku Ery normą jest predkość 15kb/s, więc o co chodzi?

Może twoi znajomi mają jakiś "nadstandard EDGE" bo niestety, ale opracowana technologia EDGE pozwala na download z prędkością 250 Kb/s = ~31 KB/s.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAJBARDZIEJ SIĘ CIESWZE Z TEGO, ŻE JA NIKOGO NIE OCZERNIAM TYLKO PISZĘ PRAWDĘ NT. ERY - SAME FAKTY. OPRÓCZ ERY PODOBNO DOBRY INTERNET JEST JESZCZE W PLEY I PLUS. TO ŻAŁOSNE JAK ERA TRAKTUJE SWOICH KLIENTÓW. W DUŻYCH MIASTACH JESZCE JESZCZE..., ALE I TAK LUDZIE NARZEKAJĄ, A JUZ W MNIEJSZYCH MIEJSCOWOSCIACH FATALNY ZASIEG - ERA POWINNA PRACOWAC NA TYM, AZEBY DOSTARCZAC ULUGE KAZDEMU NA TYM SAMYM POZIOMIE MAMY 2011 LAT, WYTARCZY KILKA PROCENT PRZYCHODOW ERY (HARACZU) POSWIECIC NA JAKIE TAKIE MODERNIZOWANIE SIECI I BEDZIE GIT - TAK ROBIĄ INNE SIECI. aLE ERA WOLI WYCIĄGAC HARACZ I NIE PRZEJMOWAC SIĘ NICZYM. PLACE DUZO KASY ZA INTERNET , KTORY NIE OTRZYMUJE, A TO CHYBA NIE MOIM OBOWIAZKIEM JEST POZIOM DOSTARCZANEJ USLUGII BO JA JEJ NIE DOSTARCZAM I NIE BIORE KASE (HARACZU) ZA TO. TRZEBA LUDZI INFORMOWAC I OSTRZEGAC PRZED KONSEKWENCJAMI WSPOLPRACY Z OSZUSTAMI - ERĄ I BLUECONNECTEM

Wyłącz Caps Lock. -politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ostrzegasz" kolejny raz przed oszustwem. Myślę, że wszyscy zrozumieli. Temat zamykam i upominam, byś nie odkopywał tematów z poprzedniego roku by umieścić tam tylko informację jaka ta sieć jest zła.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...