Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Opera 11 - Shockwave Flash plug-in failed

Polecane posty

Witam

Problem polega na tym, że podczas przeglądania stron przy pomocy Opery, po wejściu na jakąś mocniej upstrzoną reklamami stronę lub Youtube, wyskakuje błąd "Shockwave Flash plug-in failed", przeglądarka się wiesza i trzeba ją uruchomić ponownie, co jednak niewiele daje, bo przeglądać można tylko strony pokroju Google...

Czytałem, że bład ten działa podobnie w przypadku Mozilli, ale przed chwilą ową zainstalowałem i nie sprawia żadnych problemów.

Próbowałem pobierania na nowo Flash Playera, Opery i feralnego pluginu, ale nic nie pomaga.

Jest na to jakiś sposób? Niezbyt przyjemnie przegląda się internet za pomocą przeglądarek, które mi nie pasują...:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze reinstalacji Shockwave Playera, jeśli masz go zainstalowanego.

Spróbuj również deinstalacji Flasha za pomocą narzędzia, które znajdziesz tu, według podanej tam instrukcji. Po usunięciu spróbuj zainstalować ponownie Flasha.

Jeśli to nic nie da, to napisz czy masz w Operze jakieś zainstalowane wtyczki oraz czy nie masz jakichś programów wspomagających ściąganie plików (z Flashem często się gryzie Internet Download Manager).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sevciu! :)

Usunąłem wszystko po raz drugi (Shockwave'a też wcześniej reinstalowałem i nie pomagało) , tyle że tym razem odinstalowałem Flash Playera za pomocą podlinkowanego przez Ciebie narzędzia. Wszystko znów śmiga, więc chyba we Flashu tkwił problem. Można zamknąć :)

EDIT:

STOP! Jednak nie...wszystko podziałało ze dwie godziny i znów legło w gruzach wywalając błąd plugina...

Nie mam żadnych wspomagaczy ściągania. Ze wszystkich takich programów kilka razy w roku uruchomię klienta BitTorrent, który pozostałe 360 dni w roku jest nieaktywny i wywalony przez CCleanera z autostartu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...