Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Khan

Komputer nie startuje:(

Polecane posty

Witam

Dziś poskładałem sobie komputer, jednak po naciśnięciu Power nic się nie dzieje. Nie słychać żadnych dźwięków, a na monitorze nie ma obrazu. Wentylator na procesorze działa, na karcie graf. już niestety nie.

Oto specyfikacja:

Procesor: Phenom II X4 955 Black Edition

Karta graficzna: Gigabyte Radeon HD 6870

Płyta główna: MSI 770-C45

RAM: Kingston 4GB

Zasilacz: tagan tg500-u33ii

Obudowa: I-BOX Virgo 914

Dysk: Samsung 500GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sprawdź, czy wszystko dobrze podpiąłeś i czy wszystko jest poprawnie dociśnięte. Ja często na przykład zapominam o podpięciu płyty głównej do prądu. W Twoim przypadku dokładnie bym obejrzał szczególnie kartę graficzną.

2. Spróbuj uruchomić komputer bez dysku, z jedną kością RAMu i w ogóle bez niepotrzebnych peryferiów. Jeżeli masz płytę zdolną do uruchomienia komputera bez karty graficznej to ją też wyjmij.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej niestety nie, ponieważ komputer jest u znajomego, który się tym zajmuje na co dzień, więc może coś poradzi. Na razie czekam na tel od niego i będę widział co dalej. O ile on nic nie wskóra to spróbuję przełożyć kartę z obecnego kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem komputer od znajomego, o którym pisałem. Niestety on również mówi, że to karta albo płyta główna. Swojej karty nie ma u kogo wypróbować, za to do nowego komputera włożyłem kartę graficzną z tego komputera, który miałem do tej pory, jest to Geforce 8600GT, i cóż on również nie działa, a jest na 100% dobry, bo używam go w tej chwili...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...