Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Rozwiązany: Niezawodne i niedrogie konto hostingowe

Polecane posty

Potrzebuję niedrogiego, a przy tym niezawodnego serwera pod stronę www. Wielkość miejsca nie powinna być mniejsza niż 1GB, ale też aby nie przesadzać w drugą stronę. Nie chciałbym też płacić dużo więcej niż 100 zł rocznie. Wiem, że Home.pl jest chyba najlepszy, ale przy tym bardzo drogi i oferujący ilość miejsca z kosmosu wziętą (od 50GB w górę), czego w większości nie wykorzystam.

Serwer muszę wybrać dziś, maksymalnie jutro, także proszę o możliwie szybką pomoc i będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 GB możesz mieć za darmo na www.cba.pl. Na ich serwerze trzymam ćwiczenia i inne pliki i wszystko z dostępu przez stworzony przeze mnie panel (a na dodatek masz ich panel administracyjny, który jest dość przyjazny). Serwer nigdy mi u nich nie padł. A skoro potrzebujesz 1 GB to spokojnie ci wystarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, serwer zaskakująco dobry (pliki uploadowały się ekspresowo, nie to co na dwóch poprzednich, szczególnie 000webhost, niby najlepszy darmowy serwer, a w praktyce awaryjne i wooolne badziewie).

Zastanawiam się tylko nad jedną rzeczą - przy zakładaniu konta od razu dałem nazwę mojadomena.pl zamiast mojadomena.cba.pl, bowiem miałem już wykupioną domenę w .pl - nie wiem, czy dobrze zrobiłem, dodatkowo zmieniłem adresy DNS w panelu domeny i ciekaw jestem, ile potrwa ich realna zmiana. Na razie czekam z godzinę i nic. Domenę mam w active24.pl

Oprócz ww. pytania, całość uznaję za zamkniętą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko już działa, tylko jest jeden problem. Tą samą stronę mam na rożnych serwerach, a na tym konkretnych pojawia się dodatkowo puste miejsce na górze (FF lub Chrome) albo biała ramka (IE).

Tu działa to jak należy: link

A tutaj jest wspomniane puste miejsca na górze / biały prostokąt: link2

Z tego co zauważyłem, to owa ramka jest dodawana przez hosting cba.pl - zrozumiałbym jeszcze, gdyby to była reklama, ale nic tam nie ma. Co to może być i jak to ew. usunąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na IE 9 rzeczywiście się to nie pojawia (tylko puste pole, bez prostokąta), aczkolwiek na starszych wersjach już tak. Bardziej denerwuje jednak ten większy obszar, tutaj 2 screeny na porównanie:

screen 1

screen2

Zaś źródło ramki (kliknąłem w Chrome ppm na tym obszarze -> wyświetl źródło ramki):

http://goo.gl/gfLzV - wyraźnie widać, że to dodane przez cba.pl tylko nie bardzo rozumiem co to oznacza, skoro to puste pole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...