Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Złóż życzenia Forum Actionum!

Polecane posty

Mogłem wysłać kartkę urodzinową. Mogłem wysłać bukiet kwiatów lub tort.

Ale tego nie zrobiłem.

Mogłem nawet wysłać jedną z tych automatycznie generowanych wiadomości z życzeniami urodzinowymi, gdzie nawet nie trzeba umieszczać Twojego imienia.

Ale tego nie zrobiłem.

Napisałem te Seredeczne Życzenia Urodzinowe dokładnie dla Ciebie!

Chcielibyśmy życzyć Ci naprawdę wyjątkowych urodzin!

Pozdrowienia, HammerHead

//:: Ta wiadomośc została wygenerowana automatycznie :://

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać coś wyniosłego, epickiego, co mogłoby mnie wynieść na wyżyny i pokazać innym ludziom moją wielkość. Chciałem...

Jednak gdy wszedłem w ten temat, jakby przypadkowo to przeglądarka odmówiła współpracy i pokazała błąd.

Reasumując życzę z tej okazji wszystkiego najlepszego i oby przez te następne osiem lat forum trzymało się na nogach, a nie stało się sitem pełnym dziur przepuszczającym niecne internetowe trolle, jak i wszelkiej maści antyfanów chcących sobie tylko pobluzgać.

Pokładamy zatem nadzieję w rękach wiernych regulaminowi moderatorów, oby nie ustępowali w swojej pracy i trzymali wszystko na nogach, jak długo się da.

Pozdrawiam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyć życzenia forum? Nie, dzięki - złożę je wszystkim, którzy owo forum ustanowili jako swoje drugie życie (a co! ;)) i przede wszystkim tym forumowiczom, którzy pomagają bezinteresownie ludziom, którzy na przykład potrzebują kupić fajny komputer, lub naprawić go tym, którym odmówił posłuszeństwa. A wszystko przez pismo CDA, które rozsławiło to forum ;) Dzięki i życzę Wam wszystkim i sobie przy okazji też, abyście pisali parędziesiąt postów na dzień, a najlepiej same w dziale pomocna dłoń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam składać życzenia forum, gupota jakaś. Ale z chęcią złożę życzenia sobie i innym dzięki, którym to forum istnieje - bez nas nic ciekawego by tutaj nie było :)

Kolejnych 8 lat owocnej współpracy i userów na wysokim poziomie (żeby ich ilość zaczęła przechodzić w jakość :P) Ja się osobiście czuję prawie doskonały, więc więcej słodzić nie będę. Obyśmy się spotkali w nieuszczuplonej ekipie (pomijając okolicznych trolli) tutaj za kolejną dekadę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że życzeń za bardzo wymyślać mi się nie chce, to po prostu powiem Wszystkiego najlepszego Forum Actionum i jeszcze co najmniej raz tyle lat, ile masz. A, no i dziękuję Ci, że mogłem tu spotkać tylu ciekawych osobników i przeżyć tyle niezapomnianych chwil.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni piszą długie wiersze.

Inni krótkie i bezmyślne słowa.

Lecz co znaczą one,

gdy w grę wchodzą przemyślenia szersze?

Osiem lat jest jak chwila.

Forum Actionum czas nam umila.

Pamiętać wszak należy o jednym:

To życie, nie forum, osobowość naszą kształtuje.

Życie jest bezcenne i wiele trudów nas kosztuje.

Lecz wniosek z tych przemyśleń jest krótki i prosty:

Bądźmy sobą i na FA rzucajmy cięte riposty.

Cóżeś z tego, że wiersz ten sensu po części nie ma.

Ważny przekaz jest, sens wszak wartości złota nie ma.

Osiem lat kolejnych, dziesięć, a nawet pięćdziesiąt.

W Duke Nukem Forever i tak jest więcej prosiąt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla userów, dzięki którym to forum istnieje. No i wielkie dzięki CDA za trzymanie tego na wysokim poziomie.

Szczególne życzenia chciałbym złożyć jednak sobie, gdyż gdyby mnie nie było na tym forum, to cholernie bym się na nim nudził ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w pisaniu wierszem dobry nie jestem, zatem kilka zdań typowych :) Zatem wszystkiego najlepszego i kolejnych lat ośmiu a nawet dziesięciu oraz dalszego rozwoju z staraniem się zachowania pewnego poziomu. Rozwoju skryptów, więcej userów oraz kolejne granice liczby postów... pewnie niedługo stukną dwa miliony ^_^ Powodzenia FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkim moderatorom, żeby Hall of FAme było dla nich znajome jedynie z tego powodu, że starzy kumple DAWNO tam się przenieśli. Czemu życzenia do moderatorów? Bo dobry zespół moderatorów = dobre forum. Z kolei userom życzę trafienia do grona moderatorskiego. I koło się zamyka. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam. Też walnę wiersza ;)

Mimo że nie byłem tu od początku,

ale będę do końca,

więc piszę w tym wątku,

ja, user jak twierdzy obrońca.

Tyle razy tu bywałem,

lecz wydaje się niewiele,

mało postów napisałem.

Lecz o posty tu nie chodzi,

a o to że zostawiłem tu duszę,

niech nam FA obrodzi,

więc życzenia złożyć muszę.

Za te wszystkie godziny, sekundy, minuty,

za cały czas spędzony razem,

niech nam FA żyje dopóty,

aż nie zgaśnie światełko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...