Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kanarek15

Windows 7 dziwne szarpanie obrazem w grach

Polecane posty

Mam Windows 7 Ultimate 64bit i gry chodzą płynniej, ale mam jakiś dziwny problem, gdy obracam kamerą w poziomie, to szarpie i tnie obrazem, ale tylko w niektórych miejscach. A w innych grach ciągle i to bez różnicy czy stara gra czy nowa, obracając np. w prawo, to obraz idzie w prawo i jeszcze tak jak by leciutko cofał w lewo i to wygląda jak by się telepał.

Na XP działa normalnie.

Wgrywałem różne wersje sterowników do grafiki i inne różnią się tym, że gra mniej płynnie chodzi, a szarpanie jest dalej.

Sprawdzałem też 32bitową wersję Windowsa 7 i to samo, ale na 32bitach jest mniejsza wydajność.

Testowałem na grach: Modern Warfare zwykłe i 2, Black Ops, Assassin's Creed BH, Hot Pursuit, Crysis 2

i na każdej jest tak samo. Kolega ma też Win7 i u niego jest normalnie..

Nie wiem czy wgrałem wszystkie potrzebne sterowniki, może coś pominąłem, a wgrałem takie:

(Wszystkie sterowniki są na Win7 64bit)

Sterownik grafiki + ekranu

Sterownik internetu

Sterownik dźwięku

DirectX 9.0c

Visual C++ 2005 i Visual C++ 2008

Jeszcze jakieś kodeki i odtwarzacz divx

Sprzęt to:

Be Quiet Straight Power 500W

AMD Phenom II X4 940 Processor, MMX, 3DNow (4 CPUs), 3.6GHz

Geil 2x2GB, 1066MHz

Samsung F3, 1TB, (HD103SJ)

ATI Radeon HD 4850 Palit

Asus M4A78 PRO

I czego to jest wina? pominąłem może jakiś sterownik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z włączoną synchronizacją pionową jeszcze bardziej szarpie, miałem problem z filmami i musiałem zrobić format, wgrać jeszcze raz Windowsa i od tego momentu tak się zaczęło, reinstalowałem z 4 razy i nic nie pomaga. Ciągle szarpie na grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...