Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

unknown301

SubEdit nie działa - XP SP3

Polecane posty

Ostatnio z niewiadomych przyczyn wysiadł mi SubEdit, z którym dotychczas nie miałem problemów. Jako że czasem tłumacze jakieś filmiki na YT (mam nawet pozwolenia od autorów :)) to jest on bardzo przydatny i niezastąpiony w procesie tworzenia napisów.

Problem wygląda tak, że przy włączeniu SubEdita nie wyskakuje żaden błąd, ani też okno programu, po prostu nic, choć pokazuje on się w menadżerze zadań. Po paru minutach wyskakuje "Wystąpił problem z aplikacją Movie Player AND Subtitles Editor i zostanie ona zamknięta..."

Reinstalacje, instalowanie innych wersji, czyszczenie rejestru (CCleaner) czy też uruchamianie w trybie zgodności nie pomogły, co jeszcze mogę zrobić? Oprócz niego z podobnych programów mam tylko Winampa, VLCPlayera oraz WMP (najnowsze wersje na windowsa XP), z którymi problemów nie ma.

Co mogę jeszcze zrobić w tej sprawie, wykluczając format? Co może być przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, no nie wiem.

Usunąłem wszystkie kodeki wideo (Mój komputer->właściwości->sprzęt-kodeki), zrestartowałem komputer, zainstalowałem na czysto (wcześniej usunąłem przez panel sterowania, a później wywaliłem z dysku pozostałości) SubEdit i ciągle nic. Zainstalowałem ffdshow, i nic, usunąłem wszystko, zainstalowałem K-Lite Codec Pack i ciągle nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...