Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wolf13000

Play online na kartę pytanie

Polecane posty

Mam pytania odnośnie play online na kartę kupiłem starter za 19zł i doładowanie 30zł. No i zaczynają się problemy piszę że na kartę ale czy ja w ogóle mogę korzystać z takiego internetu na telefonie xperia x8? A także czy mogę dzwonić i sms'ować? Bo teraz zaczynam się martwić tyle kasy wydałem i jak to teraz działa... Proszę o szybką odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż napisałeś, że chcesz to uruchomić na Xperii X8... Play Online to usługa tycząca się bezprzewodowego internetu w komputerach. Do działania zazwyczaj potrzebuje modemu. Obawiam się, że z tego zestawu co kupiłeś nici. Do internetu w telefonie wystarczy zwykły starter z Play Fresh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

politan się myli. Nie wiem czy to jakaś różnica, ale miałem taki internet na kartę w iPlusie. Taki telefon jak X8

może służyć jako modem do internetu do komputera ale i też w komórce można przeglądać strony.

Z tym że z takiej karty sms i rozmowy są strasznie drogie. Ja w swojej miałem 10 sms gratis za doładowanie 30.

Oraz 5 min rozmowy. Internet działał w każdej komórce, testowałem na P500, X8, oraz se k800, w595s.

A i nie wiem dokładnie ale za odbieranie telefonów ty też płacisz. Tak miałem w plusie, play pewnie oferuje coś podobnego :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...