Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malone1995

Port USB

Polecane posty

Gość Malone1995

Mam pewien problem. Otóż w moim komputerze porty USB nie działają poprawnie. Gdy podłączam pada, telefon, czy inne przedmioty do portu USB, to czasami komputer mi się wyłącza. Zazwyczaj działa, ale nie zawsze. Wiecie, dlaczego tak się dzieje?

P.S. Byłbym wdzięczny gdybyście powiedzieli mi, gdzie mogę sprawdzić jaką wersję DirectX'a posiadam( Windows 7). Wydaje mi się, że 11, ale nie jestem pewien.

EDIT: A i jeszcze jedno, gdzie mogę znaleźć jaką mam szybkośc neta. Ostatnio miałem przedłużaną umowę i miałem mieć 10 MB/s, ale jak wchodzę we właściwości pokazuje mi, że mam 100MB/s :O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Windows 7, to nie ma innej możliwości niż DirectX 11.

Co do USB, to wszystko jest dobrze podłączone w obudowie? Czy jak podłączasz sprzęt do portów USB z tyłu obudowy (prosto do płyty głównej) to też masz resety?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malone1995

Nie podłączam z tyłu, ponieważ nie mam miejsca ;D. Raczej wszystko jest ok, bo na ogół działa. sporadycznie wyłącza mi kompa, ale jednak :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popróbuj jeszcze przez jakiś czas (niekoniecznie dzisiaj) by się upewnić czy na pewno się nie wyłącza. Jeśli nie będzie się wyłączać przy podłączaniu do płyty to by wskazywało na problem z panelem USB w obudowie lub jego podłączeniem.

Co do neta, to możesz skorzystać ze stron typu speedtest.net gdzie możesz sprawdzić prędkość internetu (nic nie ściągaj w tle, inaczej wynik nie będzie miarodajny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...