Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 05/2011

Polecane posty

Temat do dyskusji o pełnych wersjach gier jakie są załączone do majowego numeru CD-Action.

modulator World of Padman

III. Superstars V8 Next Challenge (polska premiera)

II. City Life 2008 Edition (polska premiera).

I. Torchlight PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście poprzednie Superstars strasznie znudziło i w tą część nie zagram bankowo :tongue: Ciekawią pozostałe pełniaki, ale i tak z braku czasu napewno nie zagram :wink: Dopiero w drugiej połowie maja :wink: Audiobook cieszy i to bardzo.

Pozdrowionka dla wszystkich maturzystów 2011, takich jak ja :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem błąd w temacie z przeciekami :) Następny numer to chyba numer specjalny a nie 05/11 xD Tak przynajmniej w kalendarzu jest napisane.

Nie, to nie jest blad. Teraz bedzie numer MAJOWY a nie specjalny. Specjalny tez naturalnie bedzie ale w tym roku troszke pozniej niz normalnie. Jako, ze tlumaczenie "dlaczego" jest dosc zawiklane, to umowmy sie po prostu, ze jest tak, bo tak i inaczej sie nie dalo. W kazdym raziem 13 numerow CDA w roku nadal aktualne.

A wytłumaczenie ze nr specjalny bedzie troszke pozniej czyli pod koniec roku jak to było kiedys?

Mam pytanie:Bedzie jeszcze przed wakacjami czy mozemy sie go spodziewac dopiero w okolicach po wakacjach?:P

Dzieki za odpowiedz:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cool game, zwłaszcza na kierownicy. Nieźle wygląda, auta prowadzą się ciekawie, Monza. Dla fanów ścigałek bomba (inna sprawa, że fani ścigałek obecnie mają w co grać).

Co to za dema i audiobook? Przydałoby się więcej konkretnych informacji. No chyba, że to też materiał na przecieki. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam moim marzeniem jest Stalker na coverze ; p Ale pomarzyć zawsze można...

Ja miałem nadzieję, że będzie jakaś lepsza ścigałka np. TDU xd Szału z Superstars V8 nie ma, no ale jako 3 pełniak reprezentuje się dobrze.

Znając życie, daniem głównym będzie pewnie Lost Planet, Dark Void albo inna (?) gra spod skrzydeł Capcomu albo Ubisoftu.... A do tego World of Padman i demka - gitara, szczególnie że zastanawiam się nad kupnem Crysisa 2 i chcę zobaczyć, czy mój laptop dobrze go przyjmie xd

A i Ghost, mam takie pytanie do ciebie: czy to, że musieliście się "wykosztować" na różne prezenty-niespodzianki i licencje na pełniaki, odbije się na zawartości covera czy po prostu będzie tak, jak było?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

To kolej na mnie ;)

Jeśli chodzi o moda, to się nie wypowiem, bo nie wiem, co to, ale jak zwykle sprawdzę ;)

Pełniak jak dla mnie słaby dość, jak zresztą wszystkie ścigałki, jakie są dodawane w CDA, ale to tylko moja opinia. Komuś innemu może się podobać, rozumiem, więc proszę mnie tu zaraz nie pouczać, "że jak mi się coś nie podoba, to od razu wszystkim musi" ;)

Co do dem, to się zobaczy jeszcze jakie to będą, audiobook najpierw muszę przesłuchać ten z poprzedniego CDA, bo jeszcze nie zdążyłem :P Reszta modów mnie nie interesuje, bo nie mam New Vegasa ;)

Tak więc poczekam do końca przecieków i zapowiedzi numeru i dopiero się wypowiem, czy jest fajnie, czy niefajnie ;) Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...