Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yarp2326

nowa karta sieiowa nie działa

Polecane posty

Witam.

Wreszcie kupiłem sprzęt jaki mi poleciliście. Wszystko działa ale mam problem z wifi. No za cholerę nie moge go znaleźć.

Sprzęt kupiony w esc. Po zainstalowaniu wszystkich sterów pokazuje mi 2 kart sieciowe:

PCI Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC

Realtek PCIe GBE Family Controller.

Pokazuje mi też 2 okienka do lanu i zero do wifi.

Mam XP z SP2.

W menadżerze urządzeń mam jeszcze 2 znaki zapytania z napisem PCI Device. Ale na płycie ze sterownikami nic nie znajduję żeby mi się zainstalowało tam.

Karta na pewno ma wifi.

Co mam zrobić bo sam nie mogę już nic zdziałac.

żeby było ciekawiej nie działa mi też dzwięk.

Pojawia mi się przy sterownikach płyty głównej i grafiki cataclysm menager. Tam jest 6 okinek np chipset, lan, itd. Nie mogę wejsc w vga/raid/sound. Coś czuję że jest nie tak i dlatego pozostałych sterowników nie widzi. ALe [beeep] jak się nie znam to [beeep]. Ale jestem zły specjalnie zerwałem się z roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Wiesz co sprzęt mi jojo chyba polecał jakiś niecały miech temu.

Natomiast jeśli chodzi o dźwięk to sobie poradziłem. Zainstalowałem wszystkie sterowniki które się dało ręcznie i nagle wykryło kartę dźwiękową. Więc jest.

Jeśli chodzi o kartę sieciową to coś czuję że to nie wifi i dlatego nie mam wifi. Mimo że o taką prosiłem. Więc zostanie mi dokupienie wifi.

Teraz pytanie. Jaką kartę wifi kupic zewnętrzną najchętniej. Czy to ma znaczenie? U mnie w domu jest głupia sie i ściany bardzo blokują sygnał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...