Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Britann

Rozwiązany: Dragon Age 2 - orginalny klucz i pobieranie gry...

Polecane posty

Witam. Mam zamiar kupić sobie na allegro klucz do Dragon Age 2 ( http://allegro.pl/dragon-age-ii-2-pl-dlc-k...1513456950.html ) i mam problem, bo na moim internecie nie pobiore sobie tej gry ( 1063 mb Steam pobierał 21 godzin i mam limit 4,5 GB ).

- Czy jak wpisze przy instalacji pirata ( od grupy RELOADED ) ten klucz to będę miał orginał i będzie można pobierać DLC??

Kolega ma pirata i tak się zastanawiam czy coś takiego się uda zrobić, jeżeli jednak nie to musze zbierać więcej kasy na pudełko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam zarowno kupno klucza na Allegro, jak i pobieranie pirata. Klucze z Allegro są często banowane, lepiej nie ryzykować. Pobieranie pirata zaś, nawet przy kupionym kluczu również wiąże się z niebezpieczeństwem.

Ostatnio również miałem dylemat, ale dołożyłem parę złotych i kupiłem pudełkową wersję FIFY 11, z czego się bardzo cieszę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, to najlepsze rozwiązanie. Znasz pewnie powiedzenie: ''Chytry dwa razy traci'' - pasuje jak ulał. Kupując pudełkową wersję też można oszczędzić, np. w sklepach internetowych, a ma się pewność, że zarowno producent nie zostaje oszukany, jak i sam klient, czyli my.

Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...