Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malone

Dark Messiah - zacina się w zamku - any help?

Polecane posty

Cześć ludziska! Kopę lat...

Potrzebuję pomocy, bo sam jużnie mam dalej pomysłów co się stało z grą.

Zainstalowałem DMOMM i śmigało sobie pięknie aż wszedłem do zamczyska (level w nocy po ataku nekromantów, kiedy budzi nas jakiś paź - czy jakoś tak).

Wszystko wcześniej miałem poustawiane na maxa, świetnie działało nawet z masą wrogów na dziedzińcu i w ogrodach na tym levelu. Wytłukłem rycerzy, wszedłem do zamku przez piwnicę (tu jest loaddla nowego levelu - wnętrza zamku). Przebyłem bez problemu korytarze (to wszystko, to tuż po wgraniu się wnętrza zamku), aż w szerszym pomieszczeniu, gdzie jest tajny schowek uruchamiany kamieniem w podłodze po prostu w którymś momencie zaczęło niesamowicie ciąć!

Najpierw stwierdziłem, że sterowanie jest dziwne - w ruchu nie mogem płynnie skręcić. Stojąc nie miałem problemów. Potem było coraz gorzej - jakby komputer się przegrzewał i ciął coraz bardziej. Wcześniej grałem spory kawał czasu w tym miejscu, próbując przechytrzyć rycerzy, pozabijać pająki (same giną, gdy chcą przejść do drzwi:) i nie było żadnego problemu!

Oczywiście wyszedłem z gry, wszedłem i... to samo. Uruchomiłem system ponownie - to samo.

Ale wyszedłem też z zamku znów do uliczek - działa pięknie... Wszedłem do piwnicy zamku - znów tnie. A przypominam - NIE cięło w piwnicy za pierwszym razem póki nie posiedziałem tam dłużej, tłukąc rycerzy i pająki. Teraz już nie da się grać od początku piwnicy.

Przeinstalowałem grę z uruchomieniem kompa ponownie, obniżyłem detale do min. - NIC się nie zmienia.

Przeczytałem polecany przez 1 z Użytkowników artykuł o twikowaniu DMOMM i zastosowałem kilka komend dla usprawnienia i przydzielenia więcej pamięci - nic.

Po prostu DMOMM bez względu na jakiekolwiek moje działania tnie się już od tej pory TYLKO w zamku tak, że nie da się grać! A mam kompa 2 x lepszego niż kiedy pierwszy raz miałem okazję zagrać w tę gierkę i tam działała płynnie.

Konfig (wątpię, żeby miał coś wspólnego z problmem):

Laptop Compal

Intel 2 GHz

GeForce 8600M

2 GB RAM DDR3

WinXP

Problem nie dotyczy też raczej przegrzewania się lapka, bo występuje tak samo na zimnym sprzęcie, podczas gdy inne gry - o wiele bardziej "żerne" - na gorącym dają radę płynnie i bez problemów.

Miał ktoś podobny problem lub znalazł w sieci coś na ten temat? Od rana siedzę w Google'u i nic mądrego nie znalazłem... Chyba tylko u mnie coś się zchrzaniło. :( Ale co?? Może rejestr się skopał w trakcie grania i wpis dla tej gry został wadliwy?

Z góry dzięki za pomysły!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...