Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iZnoGouD

Chłodzenie na Procesor

Polecane posty

Raczej spokojnie, choć do czołówki mu daleko.

Chyba złe mnie zrozumiałeś, chodzi mi o podkręcenie procka core 2 duo z 2,5 ghz na 4,0 ghz, i chce żeby temperatury w stresie przy graniu były do 40-45 stopni max na tym HE923

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Cie zrozumiałem, ale przy chłodzeniu w tej cenie na tak niskie temperatury nie masz co liczyć chyba, że w idle.

Nie widziałem tylko tych 40 stopni co edytowałeś. Takie temperatury to tylko na wodnym :/ Na tym co napisałeś powinno być poniżej 80 stopni. Jak chcesz jeszcze 10-20 stopni zbić co jest maksem przy zastosowaniu chłodzenia powietrzem musisz zainwestować minimum 250-300zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uważasz, ale Twoje wymagania są zbyt wygórowane i to raczej bezpodstawnie bo po co tak niskie temperatury na CPU który może poprawnie pracować z temperaturą około 2 krotnie wyższą.

@EDIT na takim chłodzeniu jak ma być późnej 80 stopni to ja uduszę ten procesor przecież.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem poniżej 80, a to temperatura jak najbardziej dla tego procesora bezpieczna, spotkałem się z egzemplarzami które nawet przy 90 stopniach nie sprawiały problemów. Po za tym jeśli zapewnisz dobrą cyrkulację powietrza w obudowie to ~70 stopni jest najbardziej realne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...