Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mj

Ogame

Polecane posty

Witam mam taki problem z Ogame:

czasem kiedy chce sie zalogowac wystepuje taki blad:

1. Zalogowa³e¶ siê wielokrotnie na to samo konto

2. £±czysz siê za pomoc± innego adresu IP ni¿ podczas logowania (np. gdy po³±czenie zosta³o zerwane)

Proszê, zaloguj siê jeszcze raz: Do logowania

Grasz u¿ywaj±c innego IP ni¿ przy ostatnim logowaniu.

To powoduje okazjonalnie problemy w AOL-Browser

Proszê, dezaktywuj sprawdzanie IP (IP-Check) w menu Ustawienia

Takie cos wyskoczylo mi rowniez podczas gry, nie mam zmiennego IP, mam neta z DSL uzywam firefoxa, a na IE tez taki blad wyskakuje, moze ktos pomoc?

Ponowne logowanie nic nie daje, pisze to samo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co za problem, większość ludzi go ma :) Musisz po zalogowaniu szybko wejśc w menu "Ustawienia" w panelu po lewej stronie. TAm znajdziesz opcje IP-Check. Musisz ją wyłaczyć. Potem klikasz "zapisz ustawienia", logujesz się ponownie i po problemie :D

PS Mówi się że "jest napisane" a nie "pisze"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem kiedy chce sie zalogowac wystepuje taki blad
.

Z tego wniosek, że czasami, pomimo błędu, udaje ci się zalogowac :twisted:

Myślę tak samo jak poprzednik. Kiedy już uda Ci się zalogowac wejdź w USTAWIENIA następnie odznacz pole przy IP-Check. Następnie, tu znów się zgodzę z moim poprzednikiem :twisted:, wyloguj się i ponownie zaloguj... się. Istnieje też opcja, że ktośzłamała twoje hasło i gra sobie na twoim koncie :lol:. Dlatego na wszelki wypadek zmień hasło. Jednak wcześniej sprawdź USTAWIENIA e-maila!! Jak nadal twój to idź po soczek ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc ja tez gram na ogame i wykakuje mi ten blad ale da ssie jakos grac

Ja gram na 5uni najlepsi kolesie mnie zjechali z SHEN popuri i Slayers maja ponad slayers ma 3miliony punktow a Papuri 4,5miliona ej mozecei mi pomoc wysylajac surowce jak tak bede bardzo wdzieczny moje polozenie 5uni 1:196:4 oczywisceie uni 5

pliska jak ktos moze niech wysle mi surowce !!!!!!!!! :):):):):):):):):):):) PLISKA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg (albo ktoś z redakcji) napisał kiedyś, że każdy wykrzyknik (w tym wypadku również emot) obniża iq piszącego :) człowieku, zarób sobie sam; akurat w ogame nie ma z tym problemów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raily, uwierz mi , przesyłanie ci surowców tera to będzie debilizm:P , bo jak dojdą , to znowu cie zjadą, i nic z tego nie będziesz miał, na twoim miejscu bym albo wysyłał flote na noc z surówką gdzieś, a potem ją zawracał, albo odpuścił se gre na pare dni (wyłącz kopalnie), to i oni sobie ciebie odpuszczą bo nie będą mieli po co atakować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdzcie lepiej sobie na forum ogame. Tam jest wszytsko napisane jak byk.

Gralem w ta gre, mialem nawet gwiazde smierci (kilka). Gralem na Uni 10 oraz na amerykanskiej wersji. Polskie konto oddaalem, amerykanskie sprzedalem jakiemus kolesiow z USA za ladna cene hyhy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co za problem, większość ludzi go ma :) Musisz po zalogowaniu szybko wejśc w menu "Ustawienia" w panelu po lewej stronie. TAm znajdziesz opcje IP-Check. Musisz ją wyłaczyć. Potem klikasz "zapisz ustawienia", logujesz się ponownie i po problemie :D

PS Mówi się że "jest napisane" a nie "pisze"...

A potem znajduje cie GO i baniak za wyłączenie IP :D

GO musi się zgodzić na wyłączenie IP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to napisze tak: na ogamie zarabiasz sam za siebie, jeśli chcesz, żeby ci przysłał ktoś troche surówki bo ktoś cie zjechał i chcesz odbudować flote to od czego masz sojusz i jego członków. Ja gram na 3 uni jestem w sojuszu PZW i tam poprosze o troche np. kryształu to znajdzie się ktoś kto mi prześle te 200k. A tak na marginesie co sądzicie o fuzjach sojuszy, że się łącząbo ostatnio jaki sojusz do mojego napisał że możemy się połączyć i będziemy silniejszy, etc. Przy okazji pozdrawiam rodzine (taki ogólny rotfl i nieśmieszny żarcik) No to PA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fuzje , jesli są dobrze przeprowadzone to mogą tylko pomoc , bo jak to się mówi "w kupie siła" (bo kupy nikt nie :P), więc mozna powiedziec ze im wiecej tym lepiej, ale fuzje najlepiej przeprowadzac pomiedzy 2 podobnymi w punktacjach sojuszach, zeby nie bylo rozbierznosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ogamem mam inny problem. Rok temu grałem na uni12, ale skończyła mi się neostrata, więc przeszedłem na urlop. Teraz znowu mam neta, ale jak chce zalogować się na tym koncie to wyskakuje mi, że takie konto nie istnieje :( . Co gorsza, jak chciałem się zarejestrować jeszcze raz, na innym uni to... nic z tego. Wypełniałem ten formularz rejestracyjny, a potem na podany adres e-mail nie przychodziła mi wiadomość z hasłem. Próbowałem 7 razy, zakładałem nowe skrzynki i na nich się rejestrowałem, ale i tak mi nie przychodzi ten mail. Wie ktoś o co w tym chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu grałem na uni12, ale skończyła mi się neostrata, więc przeszedłem na urlop. Teraz znowu mam neta, ale jak chce zalogować się na tym koncie to wyskakuje mi, że takie konto nie istnieje :(

To niestety muszę Cię poinformować, że konta już nie masz :wink: Konto automatycznie ,,znika" z gry po 35 dniach nie logowania się na niego. Nieważne czy miałeś urlop, czy nie.

Wypełniałem ten formularz rejestracyjny, a potem na podany adres e-mail nie przychodziła mi wiadomość z hasłem.

Tu nie jestem pewien ale jeśli pocztę e-mail masz na onecie to może ta wiadomość nie dochodzić, bo poczta ,,myśli", że to jest spam. Było o tym napisane na forum OGame. Spróbuj założyć pocztę e-mail na interii lub na WP i niech tam Ci wyśle tą wiadomość. Powinno pomóc.

BTW U mnie tam wiadomości z hasłem zawsze docierały na pocztę na onecie bez problemu a nie raz zakładałem konta na różnych uni. Inni za to, patrząc się na forum OGame, mają z tym wielki problem :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załozylem konto na kompie szkolnym a na innym nie moglem grac przez ten błąd. Zrobłem tak, że na kompie na ktorym zalozylem konto czyli na szkolnym zalogowalem sie do ogame'a bez problemu i tam wylaczylem IP chek. i zadnego bana nie dostalem! spróbuj

Mozna tak powiedzieć o każdym ogamowym przestępstwie . Nie martw się gdzieś to zostało zapisane i przy kolejnym sprawdzaniu serwera wyjdzie na wieszch . Przekroczenia regulaminu nie śa automatycznie wykrywane po jakimś czasie odpowiedni skrypt sprawdza logi i wyłapuje różne takie cuda . Odpalanie go codziennie było by nie opłacalne zamulał by za dużo serwer ale tak co jakiś czas jest większa łapanka.

Więc jezeli ktoś chce wyłączyć IP to najpierw do OG i czekać na zgodę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załozylem konto na kompie szkolnym a na innym nie moglem grac przez ten błąd. Zrobłem tak, że na kompie na ktorym zalozylem konto czyli na szkolnym zalogowalem sie do ogame'a bez problemu i tam wylaczylem IP chek. i zadnego bana nie dostalem! spróbuj

Mozna tak powiedzieć o każdym ogamowym przestępstwie . Nie martw się gdzieś to zostało zapisane i przy kolejnym sprawdzaniu serwera wyjdzie na wieszch . Przekroczenia regulaminu nie śa automatycznie wykrywane po jakimś czasie odpowiedni skrypt sprawdza logi i wyłapuje różne takie cuda . Odpalanie go codziennie było by nie opłacalne zamulał by za dużo serwer ale tak co jakiś czas jest większa łapanka.

Więc jezeli ktoś chce wyłączyć IP to najpierw do OG i czekać na zgodę!

Em... a jak ktoś ma zmienne IP? To co też dostanie bana bo chce sobie pograć na swoim kompie ale mu dla przykłady neostrada nie pozwala. Ja gram w Ogame juz prawie rok (uni 13, 30 i 33) zawsze z wyłączonym IP Checkiem bez żadnej zgody GO. I jakoś nie mam bana. Cud? Czy może to ty opowiadasz głupoty?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załozylem konto na kompie szkolnym a na innym nie moglem grac przez ten błąd. Zrobłem tak, że na kompie na ktorym zalozylem konto czyli na szkolnym zalogowalem sie do ogame'a bez problemu i tam wylaczylem IP chek. i zadnego bana nie dostalem! spróbuj

Mozna tak powiedzieć o każdym ogamowym przestępstwie . Nie martw się gdzieś to zostało zapisane i przy kolejnym sprawdzaniu serwera wyjdzie na wieszch . Przekroczenia regulaminu nie śa automatycznie wykrywane po jakimś czasie odpowiedni skrypt sprawdza logi i wyłapuje różne takie cuda . Odpalanie go codziennie było by nie opłacalne zamulał by za dużo serwer ale tak co jakiś czas jest większa łapanka.

Więc jezeli ktoś chce wyłączyć IP to najpierw do OG i czekać na zgodę!

Em... a jak ktoś ma zmienne IP? To co też dostanie bana bo chce sobie pograć na swoim kompie ale mu dla przykłady neostrada nie pozwala. Ja gram w Ogame juz prawie rok (uni 13, 30 i 33) zawsze z wyłączonym IP Checkiem bez żadnej zgody GO. I jakoś nie mam bana. Cud? Czy może to ty opowiadasz głupoty?

raczek gada głupoty bo ja mam to samo ustaweione :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbować, próbować, próbować... coś jeszcze? XD Aha, krążą plotki (albo krążyły), że największe planet są na miejscach od któregośtam, do któregośtam...

Kiedyś wymyśliliśmy z kumplami technologię kolonizatorską, ale to by się nie sprawdziło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...