Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaKlaudia

Rozwiązany: level77.eu kod z CDA

Polecane posty

Może to poprawią? Bo szczerze to te za 70 jakoś bez rewelacji, akurat te które bym chciał to albo nie ma rozmiaru albo są całkiem wyprzedane jak np. protoss burger.. ;)

już duuuuużo większy wybór jest w zagranicznym sklepie JINXa, i o dziwo ceny praktycznie identyczne..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już duuuuużo większy wybór jest w zagranicznym sklepie JINXa, i o dziwo ceny praktycznie identyczne..

O dziwo dostawa z USA jest droższa :]

Odnośnie dostępnych kolekcji - za każdym razem 'testujemy', które wzory sprzedają się najlepiej i to one trafiają w dużych ilościach do naszego magazynu (dlatego warto śledzić nasz newsletter/FB i patrzeć jakie nowości wpadają na stan :))

Odnośnie samej promocji - obejmuje ona jedną koszulkę z regularnej kolekcji, i drugą z kolekcji wyprzedażowej. (dlatego nie działa kod promocyjny, kiedy obie koszulki są z wyprzedaży).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zakup nie będzie możliwy.

Po wpisaniu kodu pojawi się informacja, że jest on niepoprawny.

Kod działa wyłącznie przy zakupie jednej koszulki w regularnej cenie i jednej wyprzedażowej. Cena odliczana od rachunku, to koszu koszulki wyprzedażowej (czyli 35 zł).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę owijał w bawełnę, panowie z Level77 odstawiają straszną lipę.

Pies fikał nawet tą promocje, gdzie do wyboru koszulek bez przeceny jest chyba z 2-3 rodzaje z czego na moje oko z jedna może się spodobać. Ukryte mega czyszczenie magazynów?

Do tego co drugi produkt brak w magazynie, a jak już jest to albo S albo XXL czy inne wielkie peleryny. Wybór mały, z 1/10 amerykańskiego sklepu.

Żeby było śmiesznie powiem, że raz wybrałem koszulkę w rozmiarze S której wg. paska było dosyć sporo, po czym przypadkiem kliknąłem do koszyka drugą sztukę i co ujrzałem? Nie można dodać drugiej, ponieważ sklep nie posiada tak dużej ilości! 2 sztuki! Pewnie macie tłoczno na magazynie :D

Raz też była fajna ze Space Invaders, były tylko XL, mówię poczekam na dostawę. Koszulki do dziś dzień nie ma w ogóle w ofercie.

Straszna bieda, a wybór jak w mięsnym za PRLu. Powinniście Pana Boga po stopach całować, że nie macie w Polsce konkurencji, bo jaka by nie była cały pojedynek by wygrała, a was zdjęła z rynku jak nic znaczącego paproszka.

Mimo wszystko, żeby ton nie był tylko negatywny, plusy:

1. Ceny koszulek z wyprzedaży - 35zł za koszulkę J!nXa to grosz. Towar pierwsza klasa, fajne wzory, polecam.

2. Dostawa - nigdy nie narzekałem, to fakt, niewątpliwy plus.

Reasumując: Panowie weźcie się lepiej w kupę bo jak się zdenerwuje to po złości otworzę konkurencję i będę hurtem z USA brał, wtedy wysyłka mi nie straszna.

Zamiast reklam w pismach, lepiej wydajcie tą kasę na solidne dostawy, bo jak klient ucieknie to nawet jak się obsracie na miętowo to nie wróci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Level77, Też wam proponuje zwiększyć swoją ofertę, bo rzeczywiście troszkę bidnie u was z różnorodnością wzorów koszulek. Na oficjalniej stronie Jinxa widziałem wiele fajnych wzorów ,których mi szczególnie brakowało w waszej ofercie. Jak kolega powyżej, służę dobrą radą. Reszta jest jak najbardziej OK, powodzenia życzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę owijał w bawełnę, panowie z Level77 odstawiają straszną lipę.

Pies fikał nawet tą promocje, gdzie do wyboru koszulek bez przeceny jest chyba z 2-3 rodzaje z czego na moje oko z jedna może się spodobać. Ukryte mega czyszczenie magazynów?

Do tego co drugi produkt brak w magazynie, a jak już jest to albo S albo XXL czy inne wielkie peleryny. Wybór mały, z 1/10 amerykańskiego sklepu.

Żeby było śmiesznie powiem, że raz wybrałem koszulkę w rozmiarze S której wg. paska było dosyć sporo, po czym przypadkiem kliknąłem do koszyka drugą sztukę i co ujrzałem? Nie można dodać drugiej, ponieważ sklep nie posiada tak dużej ilości! 2 sztuki! Pewnie macie tłoczno na magazynie :D

Raz też była fajna ze Space Invaders, były tylko XL, mówię poczekam na dostawę. Koszulki do dziś dzień nie ma w ogóle w ofercie.

Straszna bieda, a wybór jak w mięsnym za PRLu. Powinniście Pana Boga po stopach całować, że nie macie w Polsce konkurencji, bo jaka by nie była cały pojedynek by wygrała, a was zdjęła z rynku jak nic znaczącego paproszka.

Mimo wszystko, żeby ton nie był tylko negatywny, plusy:

1. Ceny koszulek z wyprzedaży - 35zł za koszulkę J!nXa to grosz. Towar pierwsza klasa, fajne wzory, polecam.

2. Dostawa - nigdy nie narzekałem, to fakt, niewątpliwy plus.

Reasumując: Panowie weźcie się lepiej w kupę bo jak się zdenerwuje to po złości otworzę konkurencję i będę hurtem z USA brał, wtedy wysyłka mi nie straszna.

Zamiast reklam w pismach, lepiej wydajcie tą kasę na solidne dostawy, bo jak klient ucieknie to nawet jak się obsracie na miętowo to nie wróci.

Witam,

Wybierając koszulki do promocji, nie mieliśmy zamiaru 'czyścić' magazynu jak to ująłeś. Jak zauważyłeś dodajemy nowe koszulki to tych promocyjnych. Co do wyboru, zawsze można napisać do naszej obsług klienta, zapytać o te koszulki. Często nowe wzory pojawiają się co jakiś czas na naszej stronie.

Każde uwagi są dla nas cenne. Postaramy się by przy następnych akcjach wybór był większy.

Dzięki za uwagi

Level77

Level77, Też wam proponuje zwiększyć swoją ofertę, bo rzeczywiście troszkę bidnie u was z różnorodnością wzorów koszulek. Na oficjalniej stronie Jinxa widziałem wiele fajnych wzorów ,których mi szczególnie brakowało w waszej ofercie. Jak kolega powyżej, służę dobrą radą. Reszta jest jak najbardziej OK, powodzenia życzę.

Witam,

staramy się rozszerzać nasz asortyment, bazując na potrzebach klientów. Postaramy się rozszerzyć nasz asortyment przy następnych dostawach.

Pozdrawiamy,

Level77

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zgodnie z instrukcją w CDA 04/2011 wysłałem prośbę o kod zniżkowy do użytkownika forum 'seriale'. W dalszym ciągu nic nie otrzymałem. Czy promocja na 'dwie koszulki w cenie jednej' jeszcze obowiązuje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...