Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lordsarius

kupon do gry rappelz

Polecane posty

najnowszym CDA na stronie 97 są instrukcje jak zdobyć ten 20 eurowy pakiet, no więc wchodze na www.cdaction.pl/seriale a tam nie ma tego loga! O co chodzi?

Spoko, jesli nie ma to zaraz bedzie, sprawdzamy "o co kaman" - na pewno kto chce, ten pobierze. to gwarantuje. Najpozniej do 10 rano bedzie wszystko gralo. Mielismy problem z serwerem i po prostu niektore rzeczy ODROBINKE sie opoznily.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jesli nie ma to zaraz bedzie, sprawdzamy "o co kaman" - na pewno kto chce, ten pobierze. to gwarantuje. Najpozniej do 10 rano bedzie wszystko gralo. Mielismy problem z serwerem i po prostu niektore rzeczy ODROBINKE sie opoznily.

a ja nie moge znalezc tego logo? ktos moze pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak użyć otrzymany kod do przedmiotów za 20 euro?

Należy wejść na stronę gry Rappelz (http://pl.rappelz.gpotato.eu/).

Zalogować się na swoje konto.

Następnie wejść na stronę sklepu Rapplez (http://billing.gpotato.eu/FillUp/FillUpFrm.asp?language=pl).

Wybrać z menu "Voucher gPotato".

I wprowadzić kod.

Chwilę potem w grze pojawią się przedmioty związane z tym kodem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z sklepem . Polega on na tym iż gdy jestem zalogowany na stronie Rappleza klikam sklep wpisuje jeszcze raz login i hasło ,i w tym właśnie momencie nie chce się włączyć sklep . Próbuje jeszcze raz wpisywać ale i tak to nic nie daje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowiedzieć z redaktorów czy ten deco peta ( zwierzątko które zbiera rzeczy opuszczone przez zabite potwory) z koda w rappelz to miał być przypisany do jednej postaci czy do jednego konta? Czy będzie można go przerzucać między postaciami na jednym koncie, bo zarazie niemożna go nawet odłożyć do przechowalni. Nie wiem czy miało tak być czy znowu coś źle zrobili, a na odpowiedz ze strony MG z rappelz trzeba teraz czekać bardzo długo ( już pytałem i nic nie odpowiedzieli).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbuję się już 3 raz tam z tym voucherem zalogować i pokazuje mi, że Szczegóły : (3007)Ten kupon jest nieważny, a kod dopiero co przyszedł!!!

Chciałam jeszcze dodać, że do wczoraj mam konto na Runes of Magic i dziś dostałam od nich prezent, również jubileuszowy i z jego realizacją nie było najmniejszych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś odpowiedzieć z redaktorów czy ten deco peta ( zwierzątko które zbiera rzeczy opuszczone przez zabite potwory) z koda w rappelz to miał być przypisany do jednej postaci czy do jednego konta? Czy będzie można go przerzucać między postaciami na jednym koncie, bo zarazie niemożna go nawet odłożyć do przechowalni. Nie wiem czy miało tak być czy znowu coś źle zrobili, a na odpowiedz ze strony MG z rappelz trzeba teraz czekać bardzo długo ( już pytałem i nic nie odpowiedzieli).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest jakis limit kodów?

Po wprowadzeniu otrzymałem inf. że voucher jest nieważny (3007),

a po trzeciej próbie, (kod świeżutki , prosto z e-maila od CDA), że więcej prób juz nie będzie (3001).

Trochę jestem zawiedziony :sad:

PS. konto mam już od dawna i postacie również

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest jakis limit kodów?

Po wprowadzeniu otrzymałem inf. że voucher jest nieważny (3007),

a po trzeciej próbie, (kod świeżutki , prosto z e-maila od CDA), że więcej prób juz nie będzie (3001).

Trochę jestem zawiedziony :sad:

PS. konto mam już od dawna i postacie również

dokladnie tak samo tylko ze kod odebralem 3 minuty temu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również spotkałem się z taką sytuacją/problemem... Moja postać w grze ma już 64 lvl gram sobie od miesiąca i dziś po zakupie CDA chciałem użyć kodu, pojawił się następujący komunikat:

Nie udało się !!

* Szczegóły : (3007)Ten kupon jest nieważny.

Cóż czynić? Bardzo mi zależy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie do pomocy gPotato. Kody otrzymaliśmy od nich.

http://pl.cs.gpotato.eu/

Dla tych, co mają problem z kodem do Vouchera gPotato (ja też mam: "błąd 3007 - Ten kupon jest nieważny"):

- wejść na http://pl.gpotato.eu/ i zalogować się na Swoje konto

- wybrać zakładkę: "Obsługa klienta"

- w zakładce "Obsługa klienta" przejść do zakładki: "Help Desk"

- z listy usług, wybrać: "Sklep" i kliknąć: "Wyślij zgłoszenie"

- pojawi się "Proszę wybrać kategorię" - wybieramy kategorię: "Sklep", po czym wybieramy: "Ogólne - Mam problem z dokonaniem płatności." >>>

pojawi się okienko wiadomości, gdzie trzeba wpisać:

*Imię Swej postaci w grze

*Serwer na którym została ona Stworzona (np. Cerber (PvE))

*opisać dokładnie Swój problem - czyli że chodzi o ten: "błąd 3007" itd. i wpisać temat wiadomości

*na górnym pasku na okienkiem jeszcze trzeba wybrać: "Nieudana próba dokonania płatności" i ostatecznie kliknąć "Wyślij"

- UWAGA: W trakcie korzystania z "Help Deska", trzeba się uzbroić w cierpliwość, ponieważ ja kilkanaście razy (tak!) "musiałem" się logować i logować na konto, by w końcu wysłać wiadomość do gPotato - przynajmniej tak u mnie było. Jak się uda wysłać wiadomość, to tylko czekać na odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...