Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawid123007

Monte vs Swift

Polecane posty

Gwarancja obejmuje każdy punkt plusa, a raczej nie o to chodzi, bo masz gwarancje producenta, a nie plusa, wiec oni w każdym salonie muszą Ci to wziąć i wysłać do Mławy w przypadku LG czy do Warszawy/Wroclawia w przypadku SE. Pamiętaj, że musisz mieć paragon z zakupu i karte gwarancyjną przy takim czymś, ale w Plusie zazwyczaj przypinają jedne do drugiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xperii z własnej autopsji nie polecam. Tnie się ona koleżance, plastik trzeszczy, a teraz telefon wylądował w serwisie i nakładka od SE jest mało intuicyjna i psuje ogólne wrażenie.

to sie instaluje launcher pro czy adw:) x8 jest troche szybsza od swifta, mniej zamula itp, to kwestia zawalenia ramu, ale porównując obydwa smarty na LPP to x8 jest troche szybsza i ma mniejsze zuzycie ramu co mnie ogromnie dziwi, stockowo tez jest minimalnie wydajniejsza, wszystko jest ok z openggl, ale od czego swift ma oc i duże wsparcie wlasnie..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem , niektóre dziewczyny nie umieją się obsługiwać telefonami i często je uwalają później zwalając winę na producenta/model telefonu , mi tam działa X8 bez żadnych scin i większość gier gameloftu mi się nie tnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...