Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikiii13

Poszukuję programu

Polecane posty

Witam. poszukuję programu w którym można zrobić coś takiego:

. Dodam jeszcze, że to była ta:http://www.youtube.com/watch?v=pJQ4NsvO81k scena z matrixa. I czy dało by się zrobić coś takiego jeśli nagram normalny film np kamerą i będę chciał na to nałożyć coś takiego. Z góry dziękuję.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z najbardziej rozbudowanych (a przy tym bezpłatnych) programów do obróbki i tworzenia grafiki 3D jest Blender.

Nie posiada on natomiast z tego co wiem żadnej możliwości łączenia grafiki z filmem, potrzebowałbyś do tego jeszcze jednego narzędzia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przypuśćmy, że mam nieograniczoną ilość pieniędzy i czasu. Chcę uzyskać dokładnie taki sam efekt jak na powyższych linkach i czy da sie nagrać np mojego kolege, potem zmienić tło na jakieś z gry (np. assasyna) i zmienić mu "strój" na zbroję. I tak przy okazji.. jak się robi takie animacje jak np w flmiku zapowiadającym call of juarez the cartel ( w tym:

) Słyszałem, że coś takiego można napisać. więc jeśli ktoś ma jakiśprosty poradnik czy coś to byłbym bardzo wdzięczny. Wiem, że może dużo wymagam ale mnie to baaaaardzo fascynuje.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...