Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

STA1KERpl

Borderlands- mod na modyfikację broni.

Polecane posty

Pozdrowienia, gracze. Kupiony przeze mnie niedawno i ukończony wczoraj Borderlands nie nasycił mnie w 100%- za sprawą słabego zakończenia i braku możliwości modyfikowania broni. Ale chyba jednak jest nadzieja. Mianowicie: http://blmodding.wikidot.com/gear-calculator

Nie wiem do czego to służy. I jak to działa. I, jeśli faktycznie jest to jakaś fabryka do tworzenia broni, to mocno proszę o jakiś tutorial. Ja zwyczajnie nie wiem jak się tym obsłużyć, a pewnie wielu osobom fajnie byłoby się pobawić najlepszym gnatem na całej Pandorze.

Bardzo mocno proszę o jak najszybszą pomoc, najlepiej w formie posta a nie zabawy w PW. Z góry dziękuję za pomoc w imieniu swoim i ewentualnych przyszłych użytkowników tego dzieła :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym linku co podałeś widzę, że można fajnie się pobawić tymi brońmi :-). Musisz poznać to i nauczyć się tym posługiwać. Ja ci mogę napisać jak wrzucić to do gry.

1. Pobierz program WillowTree: http://www.mediafire.com/?tztjjammezy

2. Uruchom go, wybierz "Weapons Workshop".

3. File -> Open - wczytujesz sejwa. Jest on zazwyczaj w "Moich dokumentach" w folderze: My Games\Borderlands\SaveData

4. W "Gear Calculator" tworzysz swoją broń i klikasz zakładkę "code" nad obrazkiem broni

5. Kopiujesz widoczny tak tekst

6. W WillowTree klikasz prawym przyciskiem myszy dowolną broń i wybierasz opcję "New Weapon"

7. Klikasz na "Unknown Weapon" Import item -> From Clipboard

8. Klikasz save changes. "Unknown weapon" powinno się zmienić na nazwę twojej broni.

9. File -> save

10. Cieszysz się swoją bronią :-)

Mam nadzieję, że nie dostanę ostrzeżenia za odkopywanie tematu :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...