Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Darth Jason

Jaki Router do Neo 6MB

Polecane posty

Witam,

Obecnie jestem w posiadaniu routera "ZTE ZXV10 W300" który otrzymałem wraz z umową na Neo 6MB, jednak nie zbyt przypadł mi do gustu gdyż długo synchronizuję sieć ADSL i ma mało możliwości konfiguracji.

Mam jeszcze na stanie "TP-Link TD-W8950ND" i byłem dotychczas z niego zadowolony jednak ostatnio zaczęły go trapić problemy z rozłączaniem nawet co 2 min.

Dlatego chciałem się was poradzić o jakiś router godny polecenia do max 400zł osobiście byłbym zainteresowany kupnem "Linksys WAG160N-EU" jednak nie chcę wydawać nie potrzebnie pieniędzy i się zawieść.

Tak więc jestem otwarty na wasze propozycję.

Parametry mojej linii skopiowane z ustawień routera:

                     Download       Upload     
Margines SNR:        12.5           13.0db
Tłumienie linii:     33.0           16.0db
Prędkość:            7456           640kbps

PS. Mam nadzieję że dobrze spisałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linksys WAG160N wystarczy. IMO router za 400 zł jeśli nie będziesz korzystał z jego zaawansowanych opcji nie ma sensu.

Niestety ale kupiłem już 2 inne routery za ok. 120zł jeden i za każdym razem po pewnym czasie zaczęły się z nimi problemy dlatego postanowiłem tym razem wydać więcej, a mieć spokój (odpukać) :happy:

PS. Jeszcze jedno pytanie do posiadaczy tego "Linksys WAG160N" czy router bardzo się grzeje, pytam gdyż "TP-Link TD-W8950ND" po pewnym czasie był tak gorący że nie dało się go dłonią dotknąć (nie bierzcie tego aż tak dosłownie :tongue: ) i najczęściej po dłuższym czasie zaczynały się problemy z rozłączaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeję się lekko, jak każde urządzenie. Dotknąć go można ;). Co do tych problemów z innymi routerami.. Od tego jest gwarancja. Nie ma możliwości by router sam z siebie przestał działać po roku czy nawet dwóch latach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...