Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EverybodyLies

Internet radiowy, niski transfer

Polecane posty

Witam! Jakiś czas temu zmieniłem dostawcę internetu na radiowy pobliskiej firmy. Prędkość 512kb/s(większej nie było:/), wszystko ładnie, tylko transfer nie przekracza 30/33kb/s ;/ Na forach oraz od znajomych dowiedziałem się, że normalna prędkość transferu to 50-60kb/s... Nie wiem dlaczego u mnie jest o połowę niższy. Może być powodem "mały" kawałek do nadajnika oraz fakt, że potrzebny był wzmacniacz sygnału, ponieważ za daleko było do nadajnika?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku jesteś za daleko od nadajnika. Możesz też dzwonić do dostawcy i kłócić się, że umowę masz na 512 Kbps i powinien cię poinformować, że prędkość ta może być u ciebie trudno lub w ogóle nie osiągalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś internet radiowy.

Z identycznego powodu jak Twój zerwałem umowę. Możesz to zrobić jeśli usługa jest z umową niezgodna. To już zależy od tego jak pogadasz z operatorem i jak jest spisany dokument, mój operator doszedł do wniosku, że nie ma sensu się awanturować i rozwiązaliśmy umowę bezproblemowo.

Teraz mam neostradę. Żadna rewelacja, ale przynajmniej mam stały transfer, rzadko kiedy spada poniżej wartości, za którą płacę. Chociaż płaci się niestety dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...