Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RIP

Samsung Galaxy i5700 Spica

Polecane posty

Problem polega na tym, że kiedy łączę się przez WiFi z jakimś hotspotem (np. McDonald's), telefon łączy się, pojawia się ikonka aktywnego połączenia i komunikat "połączono", ale niestety kiedy uruchomię przeglądarkę (w tym przypadku opera mini) i wpiszę jakiś adres, strony się nie ładują - pasek nie drgnie ani o mm w stosunku do położenia początkowego.

Z domowymi routerami nie mam takich problemów i wszystko śmiga jak należy.

Działania tych hotspotów też jestem pewien, bo sprawdzałem je choćby przy pomocy lapka - na nim wszystko działało, w komórce...nie chce...

Mam androida w wersji 2.1 update 1.

Będę bardzo wdzięczny za ewentualne sugestie dotyczące sposobu rozwiązania tego problemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jest tak że sieć jest przeciążona i wywala, ale tego nie pokazuje.Sam nie miałem takich sytuacji powiem szczerze...bardzo dziwne.Może to błąd systemu?Ja bym spróbował wył. i wł. telefon.Może masz ustawiony "Statyczny adres IP" albo masz "Domena standaryzacyjna" ustawioną.Wyczyść "ustawienia proxy".Jak to nie zadziała to nie mam pomysłu na życie dla Ciebie ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to na pewno wina statycznego IP, bo nie mam tej opcji aktywnej, a do tego telefon współpracuje z domowymi routerami o różnych adresach IP, co przy statycznym byłoby niemożliwe. Restart telefonu nie pomaga, bo często go wyłączam.

A co do tych dwóch ostatnich opcji:..... :blink: gdzie je znaleźć? :blink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie doczytałem o wersji systemu.Ja mam 2.2.1 i teraz wgrywam 2.3 więc mój błąd.Wgraj ponownie system.Wcześniej zrób kopię zapasową Titanum Backup Pro (coś koło tego, chyba jest darmowa wersja) albo MyBackup (Pro jest płatne, ale wersja darmowa zapiszę Ci wszystko na SD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącz się z hotspotem i wejdź do internetu przez fabryczną przeglądarkę. Raz tak miałem i trzeba było zaakceptować regulamin, który wyświetlał się tylko na przeglądarce fabrycznej(sic!), potem masz przekierowanie i możesz korzystać z Opery. Kiedyś tam mi pomogło, nie wiem jak będzie u Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...