Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Rozwiązany: Zawieszanie się laptopa

Polecane posty

Witam, być może moje pytanie uznacie za głupie, ale niespecjalnie znam się na komputerach ^^. Otóż mam półroczny laptop Toshiba Satelite, którego dokładny model wyleciał mi całkowicie z głowy ^^. 2 razy w ciągu tej połowy roku komputer całkowicie się zawiesił i nie podczas grania tylko normalnego korzystania z internetu, nie reagował nawet na zamykanie klapy, dopiero twardy reset mu pomógł, tak działa całkiem nieźle, dysku nie zapchałem bo mam jeszcze 400 giga. Kiedyś gdzieś (nie pamiętam gdzie :) ) słyszałem, że laptopy nie zawieszają się tak twardo stąd moje zdziwienie. Czy mam się czego obawiać ? Powinienem ze skargą do reklamacji udać się ? Wiecie 2 razy się tylko zawiesił dużo to nie jest, ale zawiesił się właśnie przed chwilą i jakiś tydzień temu, zrobiłem dokładny skan antywirusowy programem MCaffe internet security z zainstalowaną najnowszą bazą wirusów, ale nic nie znalazło, z góry dziękuję za pomoc i za uświadomienie mnie czy takie zachowanie lapka jest akceptowalne, dodam jeszcze, że mam windows 7 system :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek możesz machnąć sobie pełne skanowanie komputera swoim antywirusem (masz jakiegoś?) i Malwarebytes' Anti-Malware.

Jeśli jednak te zawieszki nie powodują Blue Screenów oraz nie są powodowane jakąś konkretną akcją (np. otwarciem siódmej zakładki w FF, czy coś w tym stylu), to raczej nie ma się czym przejmować, warto jedynie sprawdzić, czy nie masz bałaganu w systemie (dużo programów instalowanych/odinstalowywanych?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, że mam antywira i że zrobiłem skan :). Jeśli chodzi o porządek na dysku to też pisałem, że mam 400 gb :), nie mam czasu na granie zbyt częste. Temat można zamknąć :). Blu skrinów nie ma, lapek się po prostu zawiesił 2 razy, wolałem wejść na forum i spytać czy lapki się mogą zawieszać, bo sam na kompach się nie znam. Dzięki za rady i jak mówiłem temat do zamknięcia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...