Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jajo1212

Win 7 sp 1

Polecane posty

Witam wszystkich.Mam problem z zainstalowaniem service pack 1 w windows 7.Wchodzę w windows update żeby zainstalować sp 1, klikam żeby mi się pobrał i zainstalował.Czekam jakieś 3 min po czym wyskakuje mi błąd, że aktualizacja zakończona niepowodzeniem liczba znalezionych błędów: kod 80070002.Nigdy wcześniej nie miałem żadnych błędów i nie wiem co zrobić.Dodam,że posiadam system windows 7 64 bit i jest on oryginalny.Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak jest napisane na tej stronie i teraz jak klikne, żeby się aktualizowało to pisze cały czas : trwa przygotowanie do instalacji.Czekam tak chyba z pól godziny i cały czas to samo.Przerwałem instalacje i włączyłem od nowa i znowu to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj raz jeszcze zresetować Windows Update. Następnie wyłącz oprogramowanie zabezpieczające i zobacz, czy instalacja pójdzie.

Możesz jeszcze spróbować użyć narzędzia sprawdzania gotowości systemu do aktualizacji (szczegóły tu).

Jeśli wcześniejsze rzeczy nie pomogą, to możesz spróbować zainstalować SP1 z pominięciem Windows Update z obrazu ISO z SP1. Tu znajdziesz ten obraz. Wybierz dobrą wersję językową i przed instalacją upewnij się, że masz wgraną poprawkę KB2454826. Ponadto przeczytaj instrukcje na podanej stronie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno rozwiązanie, które mnie zadziałało.

Uruchom services.msc, znajdź usługę Windows Update i ją wyłącz. Nie zamykaj okna.

Kiedy usługa się wyłączy, wejdź do katalogu Windows na dysku twardym i znajdź folder SoftwareDistribution. Zepsuj mu nazwę, dodając np. do końcówki _stary - sam folder może się przydać, jeśli ten sposób nic nie da.

Ponownie uruchom usługę Windows Update i spróbuj zainstalować SP1 raz jeszcze.

Rozwiązanie podane przez sam Microsoft - o tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że dopiero dzisiaj odpisuje ale przez ostatnie dni nie miałem czasu zająć się tą sprawą.A więc spróbowałem jeszcze raz zainstalować sp1 przez windows update i nie dało rady, więc pobrałem dodatek ze strony i spróbowałem ręcznie go zainstalować.Efekt-instaluje się około 25min po czym wyskakuje,że aktualizacja się nie zainstalowała błąd systemu windows.Nie wiem już co robić.Jeśli sp1 nie jest niezbędny do instalowania to chyba dam sobie spokój.Ale jeśli znacie jeszcze jakiś sposób to prosił bym o pomoc.Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to pisało tylko błąd systemu windows i podana była strona z tym narzędziem do sprawdzania gotowości aktualizacji.A windows został normalnie zainstalowany z płyty którą dostałem w pudełku i jedyne co z nim robiłem to aktualizowałem przez windows update.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...