Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

org

Rozwiązany: Monitor do gier (max 900zł, IPS)

Polecane posty

Cześć.

Potrzebuję nowego monitora, maksymalnie do 900zł. Poczytałem, namieszałem sobie w głowie i oto kandydaci:

Dell U2311H

LG Flatron W2220P

LG IPS236V-PN

Dell 2209WA

Najbardziej podoba mi się Dell 2209WA. Pivoty i inne pierdoły nie są mi potrzebne, monitor nie musi mieć HD (nawet lepiej, gdy rozdzielczość nie będzie wysoka) i innych uber funkcji. Służył będzie właściwie tylko do grania, więc niech nie smuży itp. Mniej istotna jest jakość czerni (nie, żebym dyskryminował afroamerykańskich rapierów) Dosyć istotne są warunki gwarancji.

Czekam na propozycje.

Pozdrawiam.

PS. Przydałby się też jakiś tani a dobry kabel, jeśli takowego nie ma w zestawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wziąłbym U2311H ze względu na wyższą przekątną (choć z kolei wadą jest 16:9, co się wg mnie gorzej sprawdza niż 16:10). A jeśli koniecznie nie chcesz Full HD to zamiast Della weź Flatrona, parametrami są bardzo do siebie zbliżone a LG jest o wiele tańszy. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość? Mię to lotto. Byle tylko nie było tego %^ smużenia. Szczerze mówiąc, to te LG podałem pro forma, bo wolę wybierać spośród dwu przytoczonych Delli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o smużenie to ten mniejszy Dell nieco lepiej wypada. W sumie biorąc pod uwagę że jest to 16:10, to różnica w przekątnej nie powinna być bardzo widoczna. Można więc go brać, jeśli koniecznie nie chcesz LG (w sumie trzeba uczciwie przyznać że serwis mają nienajlepszy, przynajmniej ten z którego ja korzystałem - RAGZ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem LG W2220P, ponieważ to konstrukcja podobna do Della 2209WA, jednak tańsza (i ponoć nawet trochę lepsza). Dzięki za pomoc.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...