Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sowa69

Pełny dysk C

Polecane posty

Kiedy formatowałem dysk miałem na nim 10 GB wolnej pamięci lecz gdy sprawdzałem dysk następnego dnia było na nim tylko 2 GB wolnego miejsca. Nic nie pobierałem na ten dysk, ani nic nie instalowałem. Przeszukałem cały komputer i nie wiem co tak zapycha mi dysk. Z tego co widzę w folderach na dysku zajmują one tylko 4GB, a wolnej pamięci mam tylko 2GB.

Nie wiem co mam z tym zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlugo nie odpisywalem w tym temacie z pewnych niezaleznych ode mnie przyczyn.

Uzywalem kreatora oczyszczania dysku lecz to nie pomoglo. Usunalem wszystko co moglem lecz nie bylo tego duzo. Nic na niego nie pobieralem, a na dysku jest coraz mniej miejsca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przenieść plik stronicowania. Wejdź w aplet System (prawym na Mój Komputer i Właściwości), tam zakładka Zaawansowane, a w niej w sekcji Wydajność kliknij Ustawienia, w nich znów zakładka Zaawansowane i tam przy pamięci wirtualnej Zmień. Najpierw znajdź dysk, na którym umieścisz plik o rozmiarze fizycznego, wsadzonego RAMu. Aktywuj tam rozmiar kontrolowany przez system, a na dysku C wyłącz całkowicie, tudzież zostaw plik w rozmiarze 2MB określając jego rozmiar ręcznie.

Ściągnij też i zainstaluj CCleaner. Włącz analizę przed normalnym czyszczeniem na domyślnych ustawieniach, sprawdź ile miejsca możesz uzyskać. Jeśli jest to sensowna ilość (np. kilka GB), przeanalizuj co możesz usunąć i przemyśl, czy np. chcesz pozbywać się historii, cache i cookies przeglądarki, której używasz na bieżąco. Pamiętaj jednak też o tym, że historia przeglądarki potrafi być ciężka - choćby w moim Chrome waży dobry gigabajt z hakiem. Gdy skończysz się bawić w odhaczanie, puść analizę raz jeszcze i jeśli dojdziesz do wniosku, że taka ilość usuniętych danych cię zadowala - puść czyszczenie, jeśli nie - przemysl co chcesz usunąć a czego nie po raz kolejny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...