Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sioka

Battlefield Bad Company 2 - brak gry

Polecane posty

Witam, niedawno wymieniłem się z kimś kontami. Ja mu dałem konto Steam on mi konto EA. Wczoraj ściągałem trochę Bad Company 2 (jedyna gra ta tym koncie) i dzisiaj chciałem dokonczyć ściąganie, ale pokazało mi się takie coś

beztytuurnw.png

Dodam też że wczoraj zmieniłem e-mail na własny i hasło też zmieniłem, może to być tego wina?

PS: Nie wiem czy napisałem w dobrym temacie, jeśli nie to przepraszam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałeś od zaufanej osoby? Takie sytuacje mają miejsce przy trefnych kluczach z Allegro: gra jakby wyparowuje z konta EADM. Spytaj osoby z którą się wymieniłeś, skąd miała klucz do gry i jeśli nie z Allegro, to możesz pisać do supportu EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm gra się pojawiła po kilku dniach. Ale muszę ściągać od nowa o.O nie wiem dlaczego. Da się jakoś przywrócić te ściągniete dane? Na dysku też mi usuneło to co ściągneło :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój egzemplarz zanim został zbanowany musiał się zainstalować jak każda inna gra. Nie wiem, z czego wynikają te błędy... Masz najnowszą wersję EADM? Spróbowałeś wyłączyć antywira, uruchomić jako administrator itp.? Mógł też nastąpić jakiś błąd w trakcie pobierania, a w takiej opcji zostaje tylko ściąganie od nowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra się ściągneła. I ona jest od razu zainstalowana? Bo jak klikam "instaluj" to pokazuje mi się takie coś:

http://img825.imageshack.us/i/beztytuuubf.png

A gdy wchodzę do folderu gdzie się gra ściągneła to gdy klikam na ikonke z grą pokazuję żebym włożył płyte... -.-

Pobierz cracka, gra się uruchomi bez płyty, a aby zagrać na multi trzeba się zalogować na ea podczas gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obym był złym prorokiem, nie podoba mi się to jednak i pachnie oszustwem ze strony tego, z którym wymieniłeś się kontami.

Prawdopodobnie gra została kupiona na Allegro.pl za 50 zł, wraz z mającym zabezpieczać przed utratą licencji skanem okładki, a jeśli tak, to możesz się pożegnać z graniem w BC2.

Apeluję przy okazji do wszystkich: NIE kupujcie kluczy EADM na Allegro! Lepiej dopłacić parę złotych i mieć produkt, który jest pełnowartościowy i któregoś dnia nie straci ważności.

Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepytaj tego gościa z wymiany, skąd pochodzi ten klucz. Próbuj dociekać swego, bo kupowane na Allegro klucze są przeznaczone na rynek Azjatycki i często bywają banowane (ale nie zawsze, jednak lepiej nie kusić licha). Gość więc wymienił się z Tobą nieuczciwie, bo taki niewiadomy produkt to moim zdaniem produkt niepełny o kradziony. Dlatego właśnie w tak atrakcyjnych cenach występuje na potęgę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obym był złym prorokiem, nie podoba mi się to jednak i pachnie oszustwem ze strony tego, z którym wymieniłeś się kontami.

Prawdopodobnie gra została kupiona na Allegro.pl za 50 zł, wraz z mającym zabezpieczać przed utratą licencji skanem okładki, a jeśli tak, to możesz się pożegnać z graniem w BC2.

Apeluję przy okazji do wszystkich: NIE kupujcie kluczy EADM na Allegro! Lepiej dopłacić parę złotych i mieć produkt, który jest pełnowartościowy i któregoś dnia nie straci ważności.

Pzdr.

Osobiście wraz z paroma qmplami nabyłem na allegro klucze ze skanami i wszystko pięknie wszystkim śmiga do dnia dzisiejszego.

Myślę, że bardziej prawdopodobne jest, że pierwszy właściciel konta ma na sumieniu czitowanie. A Punkbuster banuje właśnie na klucze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wraz z paroma qmplami nabyłem na allegro klucze ze skanami i wszystko pięknie wszystkim śmiga do dnia dzisiejszego.

Myślę, że bardziej prawdopodobne jest, że pierwszy właściciel konta ma na sumieniu czitowanie. A Punkbuster banuje właśnie na klucze.

Sam znam wielu, którym tak zakupione gry działają, ale znane są mi rownież przypadki, w których (czasem od razu, niekiedy po jakimś czasie) gra znikała z konta i tyle.

Niechaj dowodem będzie oficjalna wypowiedź EA, że klucze do ich gier nabywane w innym miejscu niż EA Store pochodzą z niepewnych źródeł, często zostają blokowane.

Pomoc techniczna odmawia współpracy, gdy dowiaduje się, że właśnie z takich aukcji została kupiona gra. Ludzie, czy to nie jest co najmniej dziwne, że takie klucze kosztują prawdziwe grosze?

Pzdr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...