Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jimimlody

Problem z gamepadem od xbox-a do PC

Polecane posty

Witam.

Przeglądałem forum w celu znalezienia podobnego problemu jednak na takowy nie natrafiłem! Tak więc zakupiłem bezprzewodowego gamepada od xbox-a do PC wszystko ładnie pięknie pad działa dobrze ale gdy podłącze odbiornik/nadajnik wi-fi który daje sygnał dla pada tracę dźwięk to znaczy nie że całkiem się wyciszy tylko jest taki straszny "przester" jakieś zakłócenia! Co mogę z tym fantem zrobić? Sterowniki od gamepada nawet ściągnąłem najnowsze zresztą te od kart dźwiękowej też! A karta dźwiękowa to Icemat Siberia Audio tak wygląda http://www.skapiec.pl/img/78445-5-2-icemat-siberia.html ! Kombinowałem z różnymi wejściami USB nie ma to znaczenia na każdym tak samo. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu ponieważ nie po to zamówiłem pada żeby grać bez dźwięku! Z góry dziękuję

Pozdrawiam Jimimlody

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach dźwięku zmień źródlo odbioru na kartę dźwiękową. Też tak miałem, gdy podłączyłęm pada od XO do PC pierwszy raz. Nie było w ogóle dźwięku, wszedłem w opcje i było zmienione na HeadSet Xbox 360 Controller. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suteq już myślałem że Ci buziaka prześlę pocztą ale niestety ja w ustawieniach mam C-Media USB Headphon Set czyli tak jak być powinno z tą moją kartą Icemata bo rozumiem że ustawienia dźwięku to pasek na dole po prawej na monitorze mały głośniczek prawym myszy i ustawienia tak? I dzięki za podpowiedź! jakieś inne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że zmienisz na pasku zadań nic nie da - ja miałem dziś tak samo. Wszedłem więc w panel sterowania, później w Dźwięki i urządzenia audio, zakładka audio i w pierwszym (odtwarzanie dźwięku) polu zmieniłem na swoją kartę dźwiękową, po czym kliknąłem "zastosuj" i dźwięk znów się pojawił ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki niestety ten mały głośniczek i ustawienia w panelu sterowania to to samo i mam ustawione na moja kartę! mam ziomka co ma ta sama kartę co ja i idę dzisiaj do niego żeby zobaczyć czy u niego będzie konflikt jak na razie z góry dziękuje i prozę o inne podpowiedzi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...