Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kreha001

Problem z xperia x8

Polecane posty

Problem polega na tym że gry nie działają mi.

wszystkie zacinają się podczas gry. Dla przykładu angry birds zacina mi się 10s od momentu kliknięcia na play. By gra znowu chodziła musze wyłączać telefon tylko po to by gra znowu się zacięła.

Co robić??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić mocniejszy telefon.

Sad but true, na X8 z grami nie poszalejesz... Ewentualnie możesz poszukać jakichś custom ROMów czy fixów na bardziej wyspecjalizowanych forach, ale na cuda bym nie liczył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie spróbuj, na dobry początek, zrobić z poziomu telefonu reset systemu do ustawień fabrycznych. (Ustawienia > Prywatność).

Choć jeśli telefon masz tak krótko, to system nie ma prawa być nader zapchany...

Jeśli to nic nie da, spróbuj z jakimś custom ROMem, oczywiście uprzednio zaznajomiwszy się z całą procedurą etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci powiem gdzie jest "Napraw".. Poczekaj chwile..

EDIT: Tam masz "Sekcja Support Zone" i tam sie cos naciska zeby instalowac oprogramowanie (nie pamietam dokladnie co sie naciska a nie chcialo mi sie podlaczac telefonu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nie powiem czy pomogło czy nie bo mi strasznie zamula i nic jeszcze nie pobrałem

nic nie pomogło

ściąganie dochodzi do 100% i po prostu znika, a tak nawiasem to samo pobieranie Angry birds trwa 5 godzin

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji Edytuj. Posty połączyłem.-politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...