Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tempozan

Samsung galaxy S pare pytan

Polecane posty

Witam zastanawiam sie poważnie nad kupnem tego tel.W zwiazku z tym mam pare pytan,takze takich natury ogolnej:

1.Czy radio w galaxy s ma taka opcje ze wyswietla tytuly utworow i wykonawcow?

2.Czy jesli telefon jest bez simlocka to znaczy tez ze jest niebrandowany?Czy moze byc brandowany z simlockiem?

3.Czy bedzie aktualizacja do androuda 2.3.I tu jeszcze takie glupie pytanie czy nowsza wersja systemu nie jest robione pod 2 rdzeniowe potwory a galaxy s moze zabraknac mocy czy wrecz pzreciwnie bedzie dziala plynniej i szybciej?(raczej to 2 chyba;[])

4.Jak to jest z ta rozdzielczoscia filmow chodzi mi o to czy te 720 co ma gaalxy s a 1020hd galaxy s2 to jets jakas zauwazalna roznica?

5.A i jeszcze takie pytanie pewnie glupie ale sie nie orientuje w emacie.Jesli mam tel an karte starter z plusa to czy moge przeniesc numer do np orange i dalej miec na karte ale numer z plusa?

Z gory dzieki za wszelka pomoc;]Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

1.Nie wiem :smile:

2.Telefon bez simlocka może być brandowany, lecz nie musi. Przeważnie można poznać, że jest brandowany po programach od operatora w menu;

3.Aktualizacja dla SGS'a będzie na 100% (wyciekła nawet wersja beta :laugh: ). SGS z Androidem 2.3 będzie działał płynniej i szybciej niż dotychczas;

4.Różnica zapewne jest, ale niewielka i nie należy się tym martwić;

5.Nie wiem :rolleyes:

Mam nadzieję, że pomogłem i pozdrawiam!

Skalmari

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK,dzieki za odpowiedzi.A tak btw myslicie ze dobry wybor kupic juz teraz czy poczekac z miesiac 2 i kupic jakies 2 rdzenie?Chyba nie jest to jakas zauwazalna roznica,jesli sie nie chce grac w super wypasne gry.Chodzi mi o duzy dobry ekran szybka przegladarke dobry odtwarzacz mp3.W sumie to kupiłbym sgs 2 gdyby był..;](dostepny).Myslicie ze kupowac juz sgs czy moze czekac na cos fajniejszego znacznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że SGS powinien wystarczyć, chyba że chcesz grać w super gry i mieć super szybki telefon. Ja bym kupił SGS'a a w razie czego zawsze można go sprzedać i kupić nowego fona (lub się na niego wymienić).

Pozdrawiam

Skalmari

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieks.A jeszcze apropo tych moich 2 pytan.Czy sa jakies programy dzieki ktorym wiem jaki jest utwor grany w radiu oraz jak tobedzie z tym nowym androidem w koncu:jedni pisza ze bedzie szybszy drudzy ze nieznacznie wolniejszy?Jak to w koncu bedzie?;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli radio nie nadaje jakiejkolwiek transmisji z tekstem na którym to przedstawi aktualnie granego artystę to niestety ale szans nie ma. W przeciwnym wypadku powinno to złapać zwykłe radio. Sama aktualizacja może nigdy się nie pojawić. Wszystko zależy od Samsunga. Jeśli się pojawi, to niestety ale Gingerbread mimo, że działa płynnie to wyniki w benchamarkach są gorsze niż na Froyo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam iż najmniejszy brand ma Play (animacja włączania i wyłaczania, 2 widgety oraz kilka zakładek) Plus i Era to samo plus pare nieusuwalnych skrótów w głównym menu. Najgorszy brand ma orange. poza tym orange daje simloki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do radia, to tak, jak pisał politan - po pierwsze, sama stacja musi nadawać sygnał RDS*, po drugie, musi go odbierać odbiornik ;).

Standardowa aplikacja radia w Galaxy S obsługuje RDS.

Z tym Gingerbreadem to sprawa jest o tyle niepewna, iż jedyne ROMy na 2.3, które pojawiły się dotąd na Galaxy S to albo pochodzące od Samsunga ROMy testowe (więc teoretycznie mogą być nie całkiem zoptymalizowane, zabugowane etc) lub robione 'zewnętrznie' porty, np. z Nexusa S, czy buildy AOSP takie jak CyanogenMod 7 (więc tym bardziej mogą być zabugowane i niezoptymalizowane ;)). Więc jak będzie się sprawował w odniesieniu do Froyo oficjalny update (gdy się pojawi) - nie można mówić z pewnością. Ale nie spodziewam się drastycznych różnic ani na plus, a ni na minus.

Nie ma się co napalać na Gingerbreada jak szczerbaty na suchary, bo Froyo w zupełności wystarcza by telefon robił wszystko, czego można od niego oczekiwać.

*) Ale nie każda stacja nadająca RDS podaje w nim tytuły/wykonawców. Jednak większość stacji komercyjnych, puszczających muzykę z tzw. plejlisty, podaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam iż najmniejszy brand ma Play (animacja włączania i wyłaczania, 2 widgety oraz kilka zakładek) Plus i Era to samo plus pare nieusuwalnych skrótów w głównym menu. Najgorszy brand ma orange. poza tym orange daje simloki.

Aktualnie Play nie nakłada żadnego brandu na swoje urządzenia. Nie ma żadnych animacji, widgetów czy też ich obrazków w galeriach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja honorowana przez sieć serwisową SAMSUNG POLAND!!!

Telefon NIE MA logo żadnego operatora

TELEFON PO ZAKUPIE JEST GOTOWY DO UŻYTKOWANIA, WKŁADASZ KARTĘ SIM DOWOLNEGO OPERATORA I CIESZYSZ SIĘ SWOIM NOWYM APARATEM!

cytat z aukcji na allegro.Jesli nie ma logo zadnego operatora to znaczy ze jest niebrandowany tak?;]I czy cena 1300 jest do przełknięcia?

zreszta tu link http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-i9000-8...1493259645.html

Dzieki wszystkim za dotychczasowe odpowiedzi :smile: Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma loga operatora to nie powinien być brandowany. Z resztą aktualnie brand można znieść poprzez wgranie custom ROMów. Co do ceny. Można znaleźć taniej ale 1300 zł też jest do przyjęcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...