Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pamk22

Problem z wyłączającym się laptopem

Polecane posty

Potrzebuję pomocy w sprawie mojego laptopa- HP Pavilion dv5 1010ew. Podczas długiego użytkowania sam się wyłącza. Nagle ekran robi się czarny,a po około minucie całkiem się wyłącza. Jak włączam go ponownie, to przez chwilę trwa przywracanie systemu, loguję się i wszystko jest normalnie- programy nie są pozamykane tylko internet jest odłączony( bo z modemu). Z tym wyłączaniem też jest dziwna sytuacja bo np. przez dwa tygodnie ferii wyłączył się tylko raz,a już wczoraj były to dwa wyłączenia się jednego dnia. Szukałem czegoś na ten temat na innych forach, ale nigdzie nie znalazłem takiej sytuacji jak moja.

Wszystko wskazuje na to, że bateria w laptopie jest uszkodzona- wskaźnik ładowania baterii cały czas wskazuje 0% ale pisze "ładowanie baterii". Program do sprawdzania baterii wyświetla na zmianę dwa komunikaty(nie pisze dokładnie tak ale taka jest główna treść tych komunikatów):

1.Bateria główna nie została wykryta

2.Jedno lub więcej ogniw baterii jest uszkodzone

Myślę nad kupnem nowej baterii, ale nie wiem czy warto, bo może laptop wyłącza się od czego innego. Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi z tym problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...