Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mugger

Dwa monitory - jeden komputer

Polecane posty

Witam.

Mam problem otóż kupiłem sobie monitor Asus VG236HE i mam jeszcze mój stary monitor (AgNeovo M19). Mam płytę główną Asus P7H55 i procka Core i5 760 w technologii 45nm. Z tyłu (wyjście z płyty głównej) jest wyjście na VGA i HDMi i do tego wyjścia VGA podpiąłem mój stary monitor i .... nie działa. Nie wiem czy to kwestia sterownika płyty czy tego w ogóle nie da rady zrobić? Mam kartę grafiki nVidia GeForce 9800GT i nie wiem czy jak podłączę drugi monitor to czy się z nia nic nie stanie.

Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak aktywna karta to 9800GT. Nic się z nią nie powinno stać? i sygnał zostanie oddzielony? Bo z niej przez HDMi i DVI idzie sygnał do Asusa a wtedy z VGA wychodziłby do AgNeovo. A jak później z kwestią rozdzielenia monitorów? Żebym na Ausie mógł grać i oglądać filmy a na Ag coś pisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się z kartą nie stanie, a sygnał zostanie rozdzielony. Monitory będą widziane w systemie jako osobne, więc będzie można na obydwu trzymać różne programy. Ponoć jest tu też trochę niedoróbek ale o tym się nie wypowiem, bo sam z tej konfiguracji korzystałem niewiele (choć swojego czas miałem podłączone LCD i CRT). Spróbuj sam i się przekonaj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...