Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Splint3rPL

Podłączenie odtwarzacza mp4 do telewizora

Polecane posty

Witam. Jakiś tydzień temu stałem się szczęśliwym posiadaczem odtwarzacza Creative Zen X-Fi Style. Dzisiaj byłem w jakimś markecie, przypomniałem sobie, że playerek ma wyjście A/V, więc kupiłem taki kabelek za 7 zł. W domu podpiąłem Zena do TV i... tu pojawia się problem. Nie ma ani obrazu, ani dźwięku. Gdy ruszam kablem (a konkretnie wyginam lekko jacka w mp4ce), czasem coś tam się pojawi, ale obraz jest zniekształcony, cały czas miga i się rusza. No i nie ma kolorów. Nie wiem, czy to wina kabla, m4ki czy TV (ale aparat cyfrowy bez problemu do A/V podłączałem). Jak sądzicie, gdzie leży problem?

Dodam tylko, że nie wiem jaki to dokładnie telewizor. Jakiś stary Philips, z jeszcze okrągłym kineskopem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja też dopiero co kupiłem ten odtwarzacz i też zastanawiam się nad zakupem takiego kabelka (http://pl.store.creative.com/urzadzenia-multimedialne-odtwarzacze-mp3/zen-x-fi-style/948-19237.aspx (przewinąć na dół i po prawej jest), ale nie wiem jakiej jakości będą filmy (może być że zakupie to "cudo" za około 60zł a filmy będą dupnej jakości). Próbował już ktoś tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...