Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawello12

Rozwiązany: Windows 7 nagle zaczął strasznie zamulać

Polecane posty

Mam dość poważny problem z szybkością działania systemu (windows 7 home premium 32 bit). Ostatnio poszukiwałem darmowego edytora wideo i instalowałem kilka. W tym samym czasie windows próbował zainstalować jakieś aktualizacje z Windows Update, ale mu się nie udało. Dlatego nie wiem, co jest winowajcą. Obciążenie procesora nigdy nie spada poniżej 50 %, zazwyczaj jest ok. 100 %. Ram też jest bardziej zajęty, zawsze ponad 1 GB bez włączonych programów. Zamula strasznie. Nawet teraz jaki pisze tego posta, litery pojawiają się z opóźnieniem. Przy wyłączaniu komputera zawsze pojawia się komunikat o przygotowywaniu do instalacji aktualizacji, ale nic się nie dzieje przez bardzo długi czas. Próbowałem przywracania systemu, ale nic nie dało. Przeczyściłem system i rejestr za pomocą CCleanera - też nic nie dało. Proszę o pomoc, bo nie uśmiecha mi się wizja formatu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam dwa rdzenie. Wygląda na to, że problem jest już zażegnany. Comodo blokował mi Windows Update, który próbował zainstalować Service Packa 1. Po wyłączeniu antywirusa aktualizacja zakończyła się. Od paru minut siedzę na uaktualnionym systemie i jest na razie wszystko ok. Więc chyba można zamknąć temat. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...