Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laskolnyk

Mass Effect 2 - które DLC warto kupić?

Polecane posty

Hej, niedawno skończyłem ME2 (wersja PC, gmerana przy spolszczeniu kinowym - pl napisy i ang dźwięk). Naszła mnie chęć na zaopatrzenie się w DLC. Które warto zakupić? I, w sumie, jak to zrobić, bo jestem w tych sprawach zielony (nigdy w DLC nie grałem)... :)

Jakiś mały how to a przede wszystkim opinie w które warto zagrać/które pójdą na mojej wersji gry były by bardzo wskazane :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LotSB zdecydowanie polecam, Kasumi też jest bardzo miłe. Overlord... fajny, ale historia tam opowiedziana jest zupełnie niezwiązana z wątkiem głównym, więc jeżeli oszczędzasz to możesz sobie odpuścić. Dodatkowa broń i uzbrojenie - fajne, tanie - jak zostanie kasy to kup jakiegoś Equalizera albo coś. Dodatkowe skiny... to też wedle własnej woli. :)

Ogólnie to DLC prezentują bardzo dobry poziom, polecam wszystkie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szkoda ci kasy to tylko LotSB bo ponoć najlepszy (choć sam nie miałem jeszcze okazji zagrać) jako, że to twój pierwszy DLC to tutaj masz podane jak je zainstalować (jako, że teoretycznie w Polsce jest niedostępne) jeżeli szukasz zestawu dobre, mam trochę kasy ale nie za dużo to możesz jeszcze dokupić sobie Kasumi i Nadzorce. Resztę możesz sobie w zasadzie odpuścić bo to tylko bonusy w stylu "lepszy pancerz" "lepsza broń" i w żaden sposób nie wzbogaca fabularnie... jeżeli masz kod do sieci Cerberusa, to aktywuj go na stronie portalu społecznościowego BioWare, dostaniesz kilka DLC za darmo :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...