Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Dodatek 1 - Archwialne numery CD-Action z 1996 roku (7 numerów) w formacie PDF.

Dodatek 2 - Dwa pierwsze opowiadania (w formie audiobooków) z książki "Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny" autorstwa Anny Brzezińskiej.

Allods Online - klient do gry.

Shaun White Snowboarding PL

Bionic Commando PL

Call of Juarez: Więzy Krwi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze numery CDA jako pdf to bardzo ciekawa a nawet powiem 'nie-do-odrzucenia' propozycja :happy: szczególnie dla czytelników którzy na oczy nie widzieli początków CD Action, bo byli bobasami takimi jak ja :wink:

Opowiadania - rzecz ciekawa to może być, choć o autorce ani książce nie słyszałem, ale wolałbym to jako pdf albo coś niż aubiobooki - no chyba że będzie dobry lektor :wink:

Allods Online - mówie stanowcze NIE ! 1. MMO któych nie trawie i już 2.nie mam czasu na takie gierki, bo się maturka zbliża :dry:

Czekam na resztę pełniaków. Liczę na trylogię SC... ups, miałem nie mówić tego na głos oraz na genialną, urodzinową i iście Królewską zawartość czasopisma.

*Król jest tylko jeden - CDA rulezzz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze numery CDA to genialny pomysł, i mam nadzieję ,ze na tych siedmiu numerach się nie skończy i od czasu do czasu dacie kilka kolejnych.

Allods Online średnio mnie interesuje ,ale i tak nadrobiliście to tymi numerami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie,że będą dawne numery CDA ponieważ czytam to od niedawna wręcz i bardzo byłem ciekawy co znajdowało się w poprzednich wydaniach,a jeśli chodzi o inne audiobook też bardzo ciekawy :D,ale Allods to nie wiem nieprzekonujący jest jak dla mnie,raczej nie będę w to grał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze numery CDA... Mniam ! Dawno czekałem na coś takiego. Audiobooki będą świetne na chwile nudy. Co do Allods Online - grałem, znudziło mnie po godzinie, odinstalowałem.

"Kwiecień będzie złoty" - liczę, że nie zawiedziecie nas Panowie :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że dodaliście archiwalne numery CDA w .pdf-ie. Bardzo chciałem ,żeby się znalazło takie coś na coverze - no i mam. Każdy czytelnik będzie miał zaznania trochę historii CDA ,a że (tak jak napisał mój przedmówca daveNWN ) dużo było wtedy "małymi Kajtkami" to nie mogło przeczytać ,tych że numerów.

Istne zaskoczenie z tymi audiobookami. Ja będzie czas to z chęcią przesłucham ,bo teraz czytam inną książkę.

Dobry pomysł z tym Allodsem ,bo jak ktoś ma słaby internet to będzie miał jak znalazł ,ale ja osobiście chyba nie spróbuje ,bo to MMO.

Eventeo, a wiesz czego ? Bo nie każdy ma mega-szybki internet. Ludzie myślcie trochę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś redaktor czyta i mi odpowie ^^

Kto czyta audiobooki ??

A takto na razie zapowiada się miodnieeee :) MMO tak średnio no ale może spróbuje ;)

No i zobaczę sobie początki CDA bo ja młodziak jestem a mój brat to tylko PSX Extreme zbierał ;) Za to te mam wszystkie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do płyty naprawdę dobre,no i jeszcze pełniaki będą...:) Mam nadzieję,że główne wersje będą takie dobre,że pojawią się zagraniczne komentarze pisane z zazdrością :> (np.komentarze w ostatnim numerze w temacie o K3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś redaktor czyta i mi odpowie ^^

Kto czyta audiobooki ??

Info od autorki książki

Tytułowej wiedźmie głosu użyczyła Sławomira Łozińska, znakomita aktorka, która ma w dorobku kilkadziesiąt ról teatralnych, filmowych oraz telewizyjnych, a jako dyrektor warszawskiego Teatru Ateneum wie również bardzo wiele o kobietach u władzy. Zapewne dlatego jej Babunia Jagódka jest przewrotna, ironiczna, pełna zdrowego rozsądku i bardzo pomysłowa nawet wówczas, kiedy musi stawić czoło smokowi albo, co gorsza, własnym sąsiadom. Jest na przemian wredną, zmęczoną staruchą i zachłanną, ciekawą świata młódką, która właśnie odmieniła się zaklęciem ?piękna-i-młoda? ? i w obu tych rolach pozostaje równie wiarygodna. Można powiedzieć, że jest wiedźmą idealną, która nie czyta tekstu, ale specjalnie dla słuchaczy audiobooka gra go w tym najmniejszym teatrze świata.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Dodatek 1 bardzo mi się podoba, gdyż będę mógł zobaczyć, jak CDA zaczynało karierę ;)

Drugi dodatek również mnie interesuje ;) Fajnie będzie chociaż raz posłuchać, zamiast poczytać książkę ;)

Co do Allods Online to uważam, że jest to po prostu taki "zapychacz". Nie mam osobiście nic do tej gry, ale ściągnięcie 4 GB z internetu nawet na słabym łączu nie jest chyba ogromnym wyzwaniem? Wystarczy zostawić na noc i rano już mamy ściągnięte.

@Supermiszczu

Jakbym ja miał limitowany internet, to na pewno nie marnowałbym transferu na granie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...