Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pilarrr

Zwiększenie popularności portalu

Polecane posty

Cześć, temat dosyć nietypowy, ale stwierdziłem, że to jedyne miejsce, w którym mogę się poradzić. Wraz z kilkoma kolegami niesieni ambicjami i swoją pasją postanowiliśmy wkroczyć na grząski grunt - portale o tematyce gier komputerowych i konsolowych. Wiadomo jest, że wybić się w tak popularnej dziedzinie jest bardzo trudno, przez co zwracam się do Was - jak uczynić mój portal bardziej atrakcyjnym dla użytkownika? Szata graficzna wydaje się być przyjazna, na forum raczej nikt nie narzeka... bo kto miałby narzekać, skoro rzadko kiedy miewamy na nim jakiegoś użytkownika (mimo 50 zarejestrowanych). Organizowaliśmy w nieco ponad tydzień od startu jeden konkurs z grą (i to nie byle jaką, bo Mass Effectem 2) do wygrania, ale na niewiele się to zdało. Teraz będziemy "inwestować" nasze nerwy i czas w profil na Youtubie, szykujemy jedną grubsza niespodziankę, o której wolałbym nie mówić, ale to w dalszym ciągu nie daje żadnych namacalnych skutków. Jesteście w stanie mi pomóc?

www.giernizon.pl (nie chodzi mi o reklamę tylko o spojrzenie na stronę i skomentowanie jej zawartości)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie znam wogole na prowadzeniu stron, ale napisze co moze myslec taki szary uzytkownik.

Strona jest w porzadku, tylko srodek nie pasuje, tak samo jak miejsce gdzie sa wszelkie odsylacze. Wedlug mnie, wygladaloby to ladniej, gdyby bylo rozciagniete w obie strony.

Obrazki ktore sie wyswietlaja, powinny zostac przesuniete do gory. Nie wiem po co taka szpare zostawiliscie.

Strone trzeba czyms zapelnic, jest zbyt pusta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajęliście się w ogóle pozycjonowaniem tej strony ?

Właśnie! Dzięki, dobry trop. Macie jeszcze jakieś pomysły? Wypełnieniem pustki zajmiemy się niedługo, bo w planach mamy zupełnie nowy layout na portal, w którym jednocześnie poprawimy wszystkie niedoróbki. Uruchomiliśmy również kanał na Youtube - http://www.youtube.com/user/Giernizon. Jakieś komentarze co do niego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...