Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WitcherPL

Rozwiązany: Dwa Windowsy

Polecane posty

Witam.Problem leży w tym że jakoś nieświadomie zainstalowałem dwa Windowsy XP, no prawie.Przy starcie systemu ma pokazany wybór systemu kliknąłem pierwszy i on jest zainstalowany dobrze a drugi nie do końca(systemy są na oddzielnych dyskach C i D).Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi podał dobry sposób na usuniecie tego nie zainstalowanego do końca systemu.Mam jeden pomysł ale nie chce nic spaprać więc poczekam.Proszę o szybką odpowiedź śpieszy mi się.

(wiem że to głupia sprawa,ale nie chce nic znowu spaprać) :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na partycję, na której zainstalowałeś tego niechcianego Windowsa i po prostu usuń folder Windows ;) Z listy przed ładowaniem systemu chyba się tego usunąć nie da - będziesz musiał sformatować całą partycję, a tego chyba nie chcesz, bo zakładam że masz na niej jakieś ważne pliki. Jeśli nie, to formatuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z listy przed ładowaniem systemu chyba się tego usunąć nie da - będziesz musiał sformatować całą partycję, a tego chyba nie chcesz, bo zakładam że masz na niej jakieś ważne pliki.

Mhrocznie by było... Plik odpowiedzialny za listę systemów wyświetlaną przedstartowo to boot.ini. Tutaj znajdziesz artykuł o jego edytowaniu.

Format partycji będzie najczystszą metodą pozbycia się niechcianego systemu, jednak i tak będziesz musiał najpewniej zmienić podany przeze mnie plik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...