Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pk14

Konfiguracja emulatora PS2 (PCSX)

Polecane posty

Witam. Jak w temacie czy może mi ktoś podać gotową działającą konfigurację tegoż emulatora i wyjaśni w jaki sposób włączać gry na nim i jak używać ,gdyż nie mogę tego zrobić samodzielnie. :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie to jest dziwne, bo niby gry oryginalne ok, emulator ok, ale biosy sa juz karalne ;p

co by nie bylo, na oficjalnej stronie jest beta 0.9.7. ktora bez zbednych konfiguracji dziala

ale

na youtube znajdziesz mase poradnikow dotyczacych oddzielnych konfiguracji gier do jak najlepszego dzialania, chociarz moze i da rade miec jedno unikalne ustawienie do wszystkich gier ;)

ps. ale jak nie kumasz w ogole nic z tych opcji albo dzialania emulatora radzę sobie odpuscic

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wybraniu opcji czytaj z CD/dvd ,wyskakuje komunikat ,że nie da się włączyć gry czy coś takiego ,albo włącza się tak jak w oryginalnej konsoli ps2 menu i 2 opcje browser i ta druga. Nie wiem co dalej zrobić ,bo gra się nie włącza??? :sleep:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 5 BIOS'ów 2 europa,2 usa i 1 jap. i chciałbym jeśli to możliwe ,aby ktoś podał mi gotową konfigurację ,albo plik do ściągnięcia z skonfigurowanym już programem. Zauważyłem też także ,że ja uruchamiam pcsxt.exe ,czyli test programu ,gdyż podczas uruchamiania pcsx.exe pojawia się następujący komunikat ,który podam w załączniku.(mam Windows 7)

post-75405-1298409475_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że niemożliwe jest posiadanie 5 konsol w tym 2 z USA i jednej z Japonii.

By emulacja była legalna, musisz posiadać BIOS z WŁASNEJ konsoli, wyciągnięty różnymi metodami.

Problem?

Checkem.

EDIT - Jeżeli pamiętasz, to daj linki z których ściągnąłeś BIOSy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...