Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Ipla - działała a teraz nie działa...

Polecane posty

Otóż skradziono mi niedawno telefon, lecz po jakimś tygodniu go odzyskałem. Przed tym wydarzeniem IPLA działała tzn mogłem sie zalogować, ściagnąć filmiki do schowka, przeglądać cała zawartość IPLI itp, a po odzyskaniu telefonu, IPLA również działa ALE tak jakby nie miała połączenia z siecią... o co chodzi? Nie moge sie zalogować: wpisuje passy, klikam "Loguj" i moge sobie tak teraz czekać w nieskończoność. Ponadto, gdy wchodze w zakładke Wideo, ona również się ładuje bez końca, a co za tym idzie nie moge nic oglądać (wyszukiwarka też nie działa). Dodatkowo, gdy wejde w zakładke Start, na górnej częsci pojawia sie pare nowych materiałow do obejrzenia, lecz dolna część sie oczywiscie bez końca ładuje.

Dodam, że mój Telefon to LG Swift GT540, Android 1.6. Łącze sie z internetem za pomocą Wi-FI. Wszystkie inne aplikacje działają bez zarzutu. Reinstalowałem aplikacji i nie pomogło.

PS. "Złodzieje" chyba nie mogli nic zeskrobać... telefon odzyskałem w identycznym stanie, jakim go widziałem ostatni raz(policja go odzyskała może dzień po kradzieży, reszte przeleżał na komendzie.)

Pomoże ktos ?:) Będe wdzięczny.

EDIT: Zresetowałem routerm uruchomilem ponownie tele, i działa. Do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...