Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mateo1993

Telewizor PHILIPS 42PFL3605H

Polecane posty

Witam!

Planuję zakup TV LCD 42" tak do 2000zł. Zastanawiam się nad kupnem modelu PHILIPS 42PFL3605H(1900zł) i właśnie tu pada moje pytanie co myślicie o tym TV? Chodzi mi czy posiada dobre parametry, czy będzie dobrze pokazywał obraz HD oraz mecze piłkarskie.

Nurtuje mnie też sprawa której firmy TV są obecnie najlepsze. Oraz jaki 42" LCD polecilibyście do 2000 zł?

Ps. Z góry sorki jak wybrałem zły temat :rolleyes:

Ps2: Czy dałoby radę zmienić nick?

Nikt tu się nie zna na TV?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu się nie zna na TV?

Pali się, czy co? :)

Ten Philips nie jest złym wyborem, jak za tą cenę. Wybrałem jednak alternatywny TV z większą ilością gniazd HDMI. TEN LG wyróżnia się także lepszym kontrastem. Dobry obraz w HD masz zapewniony na obydwóch telewizorach, tak samo z meczami - 100 Hz + niski czas reakcji - czego chcieć więcej? :)

Odnośnie nicku - chyba z tą sprawą musisz zgłosić się do Ghosta ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam od niedzieli wspomniany tu model LG i mogę śmiało polecić. W tej cenie raczej nic lepszego nie znajdziesz. Plusy: 3 złącza HDMI, 2 USB, całkiem nieźle prezentuje się obraz nawet przy źródle SD. Przy HD jest po prostu rewelacja. Co prawda HD testowałem tylko w grach, ale wrażenia są bardzo pozytywne. Spodobało mi się to, że kolory są jakby to ująć "ciepłe" i zarazem naturalne. Obowiązkowo dokup sobie na starcie kabel HDMI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...