Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tokarief

Nieuzasadniony ban na Steamie

Polecane posty

Witam, mam problem ze Steamem. Chodzi o to, że przedwczoraj mogłem się jeszcze zalogować, wszystko było okej, hura, jupi. A wczoraj, loguje się i taram: to konto zostało wyłączone. Co jeszcze gorsze, nie dostałem uzasadniania emailem, mimo, iż w pomocy technicznej jest napisane, że wyślą mi emaila z wyjaśnieniem, dlaczego zostałem zbanowany. No i tu nic. Wysłałem nawet maila do Steama, ale minęły 24 godziny, a tu nic. Nie dostałem wyjaśnienia. Od razu mówię, że nic nie ściągałem, nie kradłem, nie obrażałem nikogo. Straciłem wszystkie gry z Orange Boxa. A Valve łaskawie nie chce mi wyjaśnic przyczyny zbanowania mojego konta. Podałem nawet swój CD-Key od Orange Boxa. Nie mogę udowodnić, że kupiłem, ponieważ gdybym pokazał CD-Key teraz, w tym temacie, wszystkie sępy rzuciłyby się na niego.

Mogę wysłać prywatnie zdjęcie. Ale tylko osobom zaufanym, np. Moderatorom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawe, ze szansa na dostanie odpowiedzi od Steam Supportu w ciagu 24 godzin od wyslania zapytania jest niemal rowna zeru? Jakiejkolwiek reakcji z ich strony mozesz oczekiwac najwczesniej po trzech, czterech dniach. Tygodniu, jesli masz pecha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd. Reakcja jest ekspresowa, albo mogę kupić kupon na lotto. Ja po blokadzie konta po 72h (w tym różnica czasu między mną a Supportem) miałem wszystko w normie.

Nie cytujemy postów nad sobą w całości - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niejeden gosc juz odzyskal konto w 2 dni, wiec troche przesadzasz z reakcja ;)

a ja mam pytanka, czy orange box bylo jako pierwsze instalowane na tym koncie ? czy przed moze juz miales konto z jakimis grami ?

moglbys pokazac swoje konto ? znaczy link do profilu spolecznosciowego ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo, to przez swoją nieopisaną głupotę już raz ktoś buszował po moim koncie steam, ale udało mi sie zmienić hasło i uznałem, że juz po problemie. Bardzo możliwe że o to chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Steam wykryje, że ktoś się włamał, blokują. Oczywiście, dopóki konto nie jest zweryfikowane - wtedy to raczej na użytkowniku leży większa wina, jeśli potwierdza nieautoryzowaną próbę zmiany danych. Anyway, problem strasznie przerażający nie jest - jak zostało to już pokazane, poprawnie zaraportowany problem rozwiązuje się niemal natychmiastowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...