Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loukasz

Wymiana karty graficznej- kable, gdzie, co i jak?

Polecane posty

Otóż dnia dzisiejszego dotarła do mnie nowa karta graficzna GeForce 9800 GT. No i okej, wszystko dobrze, tylko teraz nie wiem gdzie podłączyć pewien kabel. Czy gdzieś do płyty głównej czy do zasilacza jakoś, ehh... nie mam pojęcia. Załączam zdjęcia tych kabli, z góry dziękuję za szybką pomoc!

post-66953-1297797670_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie do końca rozumiem. Tylko kabel taki jak ten pokazany na zdjęciu był w zestawie. Ten od zasilacza nie pasuje natomiast do niczego z kartą. Gdzie go podłączyć?

EDIT: Dodaję dokładniejsze zdjęcie karty wraz z kablami.

post-66953-1297798880_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma może na tym kablu jakichś napisów?

Bo jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że może to być kabel audio (by karta mogła przesyłać przez HDMI dźwięk i obraz). Jeśli dobrze strzelam, to podpięcie tego kabla nie jest wymagane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... to w takim razie dlaczego komputer nie uruchamia się po podłączeniu do gniazda PCIe ? Kiedy włączam przycisk niby wszystko jest włączone ale nie mam nic, ani obrazu ani nic nie postępuje, po prostu wszystko stoi w miejscu... To na pewno nie przez te kable?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko stoi w miejscu...dużo to nie mówi. Komputer działa normalnie tzn. wiatraki się kręcą itp.? Według mnie też to jest kabel audio i nie jest wymagany. Chyba że podłączasz monitor przez HDMI... choć nie wiem już sam.

Znalazłem: to złącze audio:

http://forum.pcformat.pl/Kabelek-przy-karc...j-Co-do-czego-t

5 wypowiedź.

Jeżeli nic nie ma na obrazie to zobacz czy wtyczki są dobrze podłączone, a karta dobrze włożona w port.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...