Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ata15

Rozwiązany: Jaki pad od Xboxa?

Polecane posty

Witam. Mam zamiar kupić pada do kompa od Xboxa. Chciałbym czarny, bezprzewodowy tylko nie wiem jak to jest z tym zasilaniem? Jest coś do tego pada co pozwala na ładowanie tych baterii czy trzeba wymieniać je co te 40 godzin niby? Jakby można było to podajcie jakiś konkretny model.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny pad od Microsoft. Po prosty wymieniasz baterię, lub kupujesz zestaw Play and Charge(chyba tak się nazywa) i jak bateria się kończy to podłączasz kabelek.

Kupujesz normalny czarny i adapter do PC, aby mógł się połączyć z padem i wszystko dział :) Nazywa się to dokładnie - Wireless Gaming Receiver for Windows

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ata15 - Jak to kupisz to możesz spokojnie grać, ale jeszcze musisz mieć urządzonko aby podłączyć to do PC. To co podałem w poście powyżej.

Po za tym zestaw Play and Charge jest opcjonalny, można grać na zwykłych bateriach, które na długo starczają(sam tak robię)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Masanohashi - To jest zestaw Play and Charge, a nie akumlatorek.

Chodzi mi o coś TAKIEGO. Moesz albo kupić taki zestaw i sobie ładować i zmieniać baterię, albo kupować normalne baterię i wkładać do pada.

Jeśli kupisz ten zestaw, nie musisz kupować nic innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gry takie jak Batman Arkham Asylum, oba Assassiny, DMC to lepiej chyba na padzie a np. Mass Effect jak się ma do wyboru klawiatura i mysz a pad to lepiej chyba to pierwsze? Zastanawiam się czy dużo jest gier w które dobrze się gra na padzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ata15 - Mam białego pada i mi się w ogóle nie brudzi, pewnie dlatego że nie jem przy graniu, nie mam upapranych rąk itd.

Odnośnie wygody, to są osobiste preferencje. Dużo gier aktualnie jest robionych głównie do sterownia na padzie, lecz to nie oznacza ze sterowanie na klawiaturze jest niewygodne. Wszystko zależy od tego czy wolisz grać na padzie czy na klawiaturze.

Ogólnie rzecz biorąc przyjęła się tendencja że w FPSy lepiej się gra w kombinacji klawiatura + myszka, lecz sam z doświadczenia powiem że na padzie także gra się bardzo wygodnie.

Oczywiście w RTSy sobie na padzie nie pograsz, ale jeśli lubisz gry akcji i gry sportowe, pad będzie dobrym wyborem, lecz nikt Ci nie zagwarantuje że gra na padach przypadnie Ci do gustu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...